C.Hartwig Gdynia S.A.

Spedytor Drogowy

Miejsce zatrudnienia
Łódź, Łódzkie, Polska
Kategorie:
Transport / spedycja / logistyka
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • prowadzenie niezbędnej dokumentacji
  • planowanie i koordynowanie aut podwykonawców
  • budowanie stałych i profesjonalnych relacji z klientem
  • pozyskiwanie i rozszerzanie współpracy z podwykonawcami
  • realizowanie zleceń spedycyjnych w transporcie drogowym krajowym oraz międzynarodowym
  • samodzielne przygotowanie wycen oraz ofert i pozyskiwanie nowych zleceń
Wymagania (mile widziane)
  • pracownik, który będzie dbał i rozwijał współpracę z naszymi klientami
  • osoba która, sprawnie obsługuje komputer oraz pakiet MS Office
  • osoba która, działa uporządkowanie i systematycznie oraz posiada dobrą organizację czasu pracy
  • kandydat samodzielny, który proponuje własne rozwiązania oraz zna rynek
  • dobry współpracownik, który lubi dzielić się wiedzą i dobrze odnajduje się w pracy w zespole
  • kandydat z co najmniej 2-letnim doświadczeniem w organizacji transportu drogowego dla klientów
  • osoba energiczna i otwarta która posiada doświadczenie w organizacji transportów międzynarodowych oraz w zarządzaniu autami podwykonawców
Korzyści dla kandydata
  • paczki świąteczne
  • dodatkowy urlop
  • praca w stabilnej firmie, wiodący spedytor na rynku polskim i międzynarodowym
  • prywatna opieka medyczna
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • inicjatywy dobroczynne
  • praca w zespole ludzi z pasją i przyjazne środowisko pracy
  • możliwość rozwoju i zdobywania wiedzy praktycznej w zakresie TSL
  • brak dress code’u
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • atrakcyjny system premiowy i świadczeń okolicznościowych
  • program rekomendacji pracowników
  • strefa relaksu
  • spotkania integracyjne
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • bliska współpraca z zespołem profesjonalistów
  • stabilne warunki zatrudnienia oraz terminowe wynagrodzenie
  • dofinansowanie nauki języków
  • wsparcie profesjonalnej kadry menadżerskiej - tzw. onboarding uszyty na miarę
  • dofinansowanie wypoczynku
  • kawa / herbata
  • udział w tworzeniu nowych projektów i możliwość realizacji własnych pomysłów
  • ubezpieczenie na życie
  • program emerytalny

C. Hartwig Gdynia SA to jedna z wiodących firm na polskim rynku spedycyjnym, z tradycją sięgającą 164 lat!

Zatrudniamy obecnie ponad 400 pracowników w 10 oddziałach w Polsce.

Nasza działalność obejmuje spedycję morską, lotniczą oraz transport drogowy.

Oferujemy przewóz towarów masowych, drobnicy konwencjonalnej oraz ładunków ponadgabarytowych. Do dyspozycji naszych klientów pozostaje ok. 10 tysięcy m2 powierzchni magazynowych. Nasze służby portowo-celne zapewniają bezpośredni spedytorski nadzór nad przesyłkami.

Świadczymy usługi licencjonowanego przewoźnika NVOCC w relacjach Polska-USA i USA-Polska. Jesteśmy czołowym partnerem większości polskich terminali kontenerowych. Realizujemy usługi przewoźnika na bazie konosamentu spedytorskiego FIATA jako uprawniony członek tej organizacji.

20 października 2021 roku poprzez dołączenie do grupy Rhenus Air & Ocean, która jest jedną z wiodących firm świadczących usługi logistyczne w Europie, rozpoczęliśmy nowy etap w swojej wieloletniej historii.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj