LIT Spedycja Polska sp. z o.o.

Spedytor Międzynarodowy

ul. Irysowa 1, Bielany Wrocławskie (powiat wrocławski), Dolnośląskie, Polska
Kategorie:
Transport / spedycja / logistyka
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • monitorowanie i kontrola realizacji zleceń transportowych,
  • utrzymywanie i rozwój współpracy z obecnymi klientami firmy oraz przewoźnikami,
  • bieżąca obsługa klientów w zakresie organizacji i koordynowania transportu międzynarodowego,
  • rozwój sprzedaży poprzez budowanie partnerskich relacji z nowymi i obecnymi klientami,
Wymagania (mile widziane)
  • znajomość branży TSL oraz rynku klientów i przewoźników,
  • znajomość branży LTL – warunek konieczny,
  • umiejętność budowania długotrwałych relacji
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • dobra organizacja pracy,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • doświadczenie na takim stanowisku min. 2-3 lata,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego w mowie i piśmie - warunek konieczny,
Korzyści dla kandydata
  • komfortowe warunki pracy,
  • miejsce parkingowe :)
  • dofinansowanie nauki języków
  • kartę Benefit MultiSport,
  • brak dress code’u
  • umowę o pracę na godnych i stabilnych warunkach,
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • wyśmienitą kawę i ziołowe herbatki,
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • spotkanie integracyjne,
  • komfortowe warunki pracy
  • zajęcia z języków obcych,
  • spotkania integracyjne
  • parking dla pracowników
  • owocowe w poniedziałki,
  • prywatną opiekę medyczną Luxmed,
  • kawa / herbata
  • przejrzysty system prowizyjny,
  • prywatna opieka medyczna
  • nieformalny dress code,

LIT Spedycja Polska Sp. z o.o. jest polskim siedzibą dużego, stabilnego, niemieckiego przedsiębiorstwa L.I.T. AG. Zajmujemy się szeroko pojętym transportem międzynarodowym, spedycją i logistyką. W swojej branży jesteśmy niekwestionowanym liderem. W szeregach naszej grupy na całym świecie pracuje około 3900 osób, a w taborze posiadamy ponad 1400 aut.

Oferujemy usługi na najwyższym poziomie i stale się rozwijamy. Cenimy sobie profesjonalizm, partnerstwo, stabilne warunki pracy i bezpieczeństwo z tym związane. Firma istnieje ponad 30 lat, na rynku ojczystym jesteśmy od roku 1992.

W obecnej chwili w Polsce zatrudniamy około 60 osób, a teraz szukamy spedytorów z doświadczeniem do naszej siedziby we Wrocławiu, a także do Zielonej Góry, których wdrożymy w nasz system pracy.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj