BZK & Wspólnicy

Spichrzowy - Konserwator

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
Opole, Opolskie, Polska
Praca stacjonarna
Typ pracownika:
Pracownik fizyczny
Kategorie:
Magazynier
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • Prawidłowa obsługa maszyn i urządzeń do czyszczenia, suszenia i rozładunku zbóż.
  • Odpowiedzialność za utrzymanie czystości na terenie elewatora.
  • Odpowiedzialność za prowadzenie procesu konserwacji zbóż.
  • Ustawianie dróg transportu wewnętrznego i obsługa sterowni elewatora.
  • Stałe kontrolowanie jakości składowanej masy zbożowej i nadzór nad jej prawidłowym rozmieszczeniem w komorach elewatora.
  • Drobne naprawy maszyn i urządzeń.
  • Prowadzenie rozładunku i załadunku zbóż.
Wymagania (oczekiwane)
  • Dobra organizacja pracy, sumienność i dokładność.
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub w obszarze związanym z gospodarką magazynową.
Korzyści dla kandydata
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Możliwość rozwoju zawodowego, udział w szkoleniach i kursach.
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku.
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę.
Spółkę BZK Group powołano do funkcjonowania jako wynik poszukiwania rozwiązań na rzecz optymalizacji działań handlowych i operacyjnych w wybranych spółkach produkcyjnych, wśród których znajdują się Bakoma Sp. z o.o, Komagra Sp. z o.o., Polske Młyny S.A., Bioagra S.A. i Bioagra-Oil S.A. W imieniu i na rzecz tych spółek BZK Group przejęła skup części surowców do produkcji oraz sprzedaż wybranych produktów powstałych z ich przetworzenia. W długookresowej strategii działania BZK Group stawia przede wszystkim na bezpośrednią współpracę z polskimi producentami rolnymi, upatrując w nich pewne i rzetelne źródło zaopatrzenia w poszukiwane surowce rolne.