BZK & Wspólnicy

Spichrzowy - Konserwator

Miejsce zatrudnienia
Prudnik (powiat prudnicki), Opolskie, Polska
Praca stacjonarna
Typ pracownika:
Pracownik fizyczny
Kategorie:
Magazynier
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • Stałe kontrolowanie jakości składowanej masy zbożowej i nadzór nad jej prawidłowym rozmieszczeniem w komorach elewatora.
  • Odpowiedzialność za prowadzenie procesu konserwacji zbóż.
  • Odpowiedzialność za utrzymanie czystości na terenie elewatora.
  • Prowadzenie rozładunku i załadunku zbóż.
  • Ustawianie dróg transportu wewnętrznego i obsługa sterowni elewatora.
  • Drobne naprawy maszyn i urządzeń.
  • Prawidłowa obsługa maszyn i urządzeń do czyszczenia, suszenia i rozładunku zbóż.
Wymagania (oczekiwane)
  • Dobra organizacja pracy, sumienność i dokładność.
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub w obszarze związanym z gospodarką magazynową.
  • Możliwość rozwoju zawodowego, udział w szkoleniach i kursach.
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę.
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku.

Spółkę BZK Group powołano do funkcjonowania jako wynik poszukiwania rozwiązań na rzecz optymalizacji działań handlowych i operacyjnych w wybranych spółkach produkcyjnych, wśród których znajdują się Bakoma Sp. z o.o, Komagra Sp. z o.o., Polskie Młyny Sp. z o. o., Bioagra S.A. i Bioagra-Oil S.A. W imieniu i na rzecz tych spółek BZK Group przejęła skup części surowców do produkcji oraz sprzedaż wybranych produktów powstałych z ich przetworzenia. W długookresowej strategii działania BZK Group stawia przede wszystkim na bezpośrednią współpracę z polskimi producentami rolnymi, upatrując w nich pewne i rzetelne źródło zaopatrzenia w poszukiwane surowce rolne.

Realizując własne cele biznesowe spółka BZK Group chce wzmacniać potencjał polskiego rolnictwa poprzez tworzenie profesjonalnej oferty zakupowo – sprzedażowej kierowanej do polskich gospodarstw rolnych oraz innych podmiotów działających na rynkach będących obszarem działalności spółki. Podstawą działania w ramach aktywności handlowych BZK Group jest organizacja kontraktacji, działań skupowych i handlu w imieniu i na rzecz spółek: Komagra Sp. z o.o., Polskie Młyny Sp z o. o., Bioagra S.A. i Bioagra-Oil S.A.

Stale zwiększający się potencjał przetwórczy spółek, na rzecz których działa BZK Group tworzy potrzebę systematycznego poszukiwania nowych kontrahentów, dostawców usług i podmiotów magazynowych na terenie całego kraju. BZK Group zaprasza do współpracy wszystkich producentów zbóż, rzepaku i kukurydzy oraz podmioty działające na rynku produktów powstałych z przetworzenia tych surowców, które cenią sobie możliwość kompleksowej współpracy, fachowość i kompetencję obsługi oraz rzetelność i terminowość rozliczeń finansowych.

DOŁĄCZ DO NAS!