Olsen Fashion Sp. z o.o.

Sprzedawca

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
ul. Wołoska 12, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Kategorie:
Obsługa klienta
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • tworzenie modowych stylizacji
  • profesjonalna obsługa klientów
  • budowanie trwałych relacji z Klientami w oparciu o najwyższy standard obsługi
  • dbanie o estetyczny wygląd salonu
  • obsługa kasy fiskalnej
Wymagania (oczekiwane)
  • realizacja celów sprzedażowych i osiąganie ustalonych wskaźników
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym i/lub w weekendy
  • znajomość oferowanych produktów
  • umiejętność pracy w zespole
Wymagania (mile widziane)
doświadczenie w handlu
Korzyści dla kandydata
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • kawa / herbata
  • elastyczny czas pracy
  • rabat pracowniczy
  • spotkania integracyjne
  • dofinansowanie do okularów
  • umowę o pracę
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • miesięczny system premiowy
  • karty przedpłacone
  • programy motywacyjne
  • pakiet medyczny
  • modowy uniform z każdej nowej kolekcji
  • kartę Multisport
  • prywatna opieka medyczna
Założona w 1995 roku firma Olsen to międzynarodowe przedsiębiorstwo działające w branży mody i stylu życia, które inspiruje kobiety w ponad 20 krajach. Kochamy modę, żyjemy modą i nieustannie trzymamy rękę na pulsie bieżących trendów.