KAZAR Group Sp. z o.o.

Sprzedawca Salonu Kazar

Miejsce zatrudnienia
Toruń, Kujawsko-pomorskie, Polska
Kategorie:
Sprzedaż
Inne:
Część etatu
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Branie udziału w inwentaryzacjach salonu
  • Przyjmowanie dostaw oraz przygotowywanie wysyłek produktów między salonami
  • Dbanie o ekspozycję produktów we współpracy z Działem VM
  • Profesjonalna obsługa klienta w oparciu o najwyższe standardy
  • Utrzymywanie kluczowych wskaźników sprzedaży na wymaganym poziomie
  • Dbanie o estetyczny wygląd salonu
Wymagania (oczekiwane)
  • Otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Wysoki poziom kultury osobistej, entuzjazm, zaangażowanie
  • Umiejętność pracy w grupie
  • Gotowość do pracy zmianowej oraz w weekendy
  • Chęć rozwoju swoich umiejętności w branży modowej
Wymagania (mile widziane)
Pierwsze doświadczenie w sprzedaży
Korzyści dla kandydata
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • ubezpieczenie na życie
  • Premia frekwencyjna do 300 zł
  • Karta lunchowa do 250 zł
  • Realna ścieżka kariery / Szkolenia
  • Ubezpieczenie na życie
  • Praca w Zespole wyjątkowych ludzi, którzy kochają to co robią
  • Dodatkowe świadczenia socjalne
  • Program Kafeteryjny
  • Umowa o pracę / Umowa zlecenie na okresie próbnym
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • Spotkania integracyjne
  • Zniżki na produkty marki Kazar
  • spotkania integracyjne
  • karta sportowa
  • Karta sportowa Multisport Plus
  • prywatna opieka medyczna
  • karta lunchowa do 250 zł
  • premia frekwencyjna do 300 zł
  • Budżet spożywczy na sklep
  • System premiowy zależny od wyników jakościowych i ilościowych salonu oraz indywidualnych
  • Prywatna opieka medyczna
  • Elastyczny czas pracy
  • Służbowa odzież i obuwie
  • program Kafeteryjny

SZACUNEK, UCZCIWOŚĆ, DOSKONAŁOŚĆ, KREATYWNOŚĆ I PASJA to wartości, które są Ci bliskie?

Już teraz zacznij swoją karierę w branży modowej, pracując z pełnymi energii i entuzjazmu pasjonatami!

Od ponad 30 lat budujemy firmę, w której butach chodzą już miliony Polaków. Nasze salony zlokalizowane są w najbardziej prestiżowych galeriach handlowych w Polsce oraz na Węgrzech.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj