RECRU.TO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Sprzedawca w Salonie Klimatyzacyjnym

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Wynagrodzenie
6 000,00 - 6 800,00 PLN Brutto
Miesięcznie Umowa o pracę
Miesięcznie Umowa zlecenie
Miejsce zatrudnienia
Warszawa, Mazowieckie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Kategorie:
Kasjer / ekspedient
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Doradztwo techniczne,
  • Pozyskiwanie nowych klientów z bazy,
  • Praca z klientem w zakresie rozwiązań projektowych przygotowanych przez projektanta,
  • Obsługa klientów salonu,
  • Całościowa obsługa klienta do momentu dokonania płatności,
  • Obsługa połączeń przychodzących,
Wymagania (oczekiwane)
  • Komunikatywność,
  • Dobra znajomość języka polskiego,
  • Pozytywne nastawienie,
Wymagania (mile widziane)
  • Znajomość technik sprzedaży i umiejętność negocjacji z klientami prywatnymi i korporacyjnymi
  • Znajomość branży HVAC
Korzyści dla kandydata
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • 2 wolne dni w tygodniu,
  • Wdrożenie do pełnionej funkcji,
  • Wynagrodzenie podstawowe oraz prowizje od sprzedaży,
Jesteśmy butikową agencją doradztwa personalnego - Recru.to, na co dzień wspieramy klientów w rozwoju ich biznesu, a naszą misją jest dostarczanie im najlepszych kandydatów na różnorodne stanowiska specjalistyczne.