Würth Polska Sp. z o.o.

Sprzedawczyni / Sprzedawca w specjalistycznym sklepie Würth

Miejsce zatrudnienia
ul. Wierzbicka 26/44, Radom, Mazowieckie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Kategorie:
Sprzedaż
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Obsługa klientów biznesowych.
  • Sprzedaż i doradztwo w doborze produktów technicznych
  • Dbałość o wizerunek salonu sprzedaży
  • Prowadzenie dokumentacji sprzedażowo-magazynowej
Wymagania (oczekiwane)
  • Biegła obsługa komputera
  • Otwarta i komunikatywna postawa
  • Samodzielność i wielozadaniowość
  • Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej
  • Znajomość branży technicznej
Korzyści dla kandydata
  • Zniżki na produkty firmowe
  • Wsparcie przełożonego na każdym etapie pracy.
  • inicjatywy dobroczynne
  • Wolne weekendy
  • program rekomendacji pracowników
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • Motywujący system wynagradzania: podstawa + miesięczna premia sprzedażowa
  • Nowoczesne platformy szkoleniowe
  • Benefity- karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenia grupowe, dofinansowanie do wypoczynku, drużyny sportowe
  • firmowa biblioteka
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Profesjonalne szkolenia techniczne i sprzedażowe
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie wypoczynku
  • prywatna opieka medyczna
  • preferencyjne pożyczki
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • firmowa drużyna sportowa
  • Zapewniamy stabilność
  • spotkania integracyjne
  • karta MultiSport
Würth Polska jest liderem w technice zamocowań i dystrybucji produktów dla profesjonalistów, obecnym na polskim rynku już 33 lata. To nowoczesna firma i wiarygodny, stabilny pracodawca, który zatrudnia ponad 750 pracowników, z czego 250 pracuje w firmie ponad 10 lat. Würth Polska posiada 50 sklepów stacjonarnych oraz rozbudowany sklep internetowy. Firma poza działalnością biznesową angażuje się także w szereg akcji z obszaru CSR oraz Employer Branding. Koncern prowadzi sprzedaż wyłącznie firmom i osobom prowadzącym działalność gospodarczą.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj