Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie

Starszy referent administracyjny w Instytucie Ekonomii i Finansów

Miejsce zatrudnienia
ul. Nowoursynowska 166, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Kategorie:
Administracja biurowa
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • odpowiedzialność za prawidłowy obieg dokumentacji, jej porządkowanie i archiwizowanie
  • koordynacja i przeprowadzanie postępowań dot. zamówień publicznych
  • prowadzenie ewidencji zamówień publicznych Instytutu
  • kontrola dokumentów kierowanych do zapłaty w szczególności faktur, umów pod względem ich zgodności z ustawą Prawo zamówień publicznych
  • przygotowywanie planu zamówień publicznych oraz wymaganej sprawozdawczości
  • prowadzenie i aktualizacja ewidencji osób upoważnionych do przetwarzania danych osobowych oraz nadawanie i zarządzanie upoważnieniami do przetwarzania danych osobowych
  • bieżąca współpraca z jednostkami wewnętrznymi Instytutu, oraz Dyrekcją
  • kontakty z instytucjami zewnętrznymi
  • tworzenie pozytywnego wizerunku Instytutu.
  • redagowanie pism służbowych i dokumentów zgodnie ze standardami SGGW
  • bieżąca współpraca z działami wewnętrznymi Uczelni
  • obsługa faktur zakupowych i innych płatności jednostki
Wymagania (oczekiwane)
  • umiejętność organizacji pracy własnej
  • 4 lata doświadczenia w pracy administracyjnej (2 lata obligatoryjnie)
  • komunikatywność, sumienność, dokładność i odpowiedzialność w działaniu.
  • wykształcenie wyższe
  • znajomość ustawy Prawo Zamówień Publicznych
  • umiejętność pracy pod presją czasu
Wymagania (mile widziane)
  • znajomość przepisów ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce
  • doświadczenie na stanowisku o podobnym zakresie obowiązków.
  • znajomość systemu EZD
  • dofinansowanie do „wczasów pod gruszą”, wydarzeń kulturalnych oraz letniego i zimowego wypoczynku dla pracownika i dzieci
  • zniżki na pobyt w ośrodkach szkoleniowo-wypoczynkowych SGGW
  • paczki na święta dla dzieci
  • dodatkową opiekę lekarską w placówce medycznej SGGW
  • zniżki na obiekty sportowe SGGW i dofinansowanie do pakietu sportowego
  • dodatkowe wynagrodzenie w postaci 13-tej pensji i jubileuszy
  • pracę w dogodnej lokalizacji w pobliżu metra Ursynów / Stokłosy / Służew.
  • możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w jednej z największych uczelni w kraju

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj