Państwowa Inspekcja Pracy Główny Inspektorat Pracy

Starszy referent ds. zamówień publicznych

Wynagrodzenie

Wynagrodzenie do ustalenia - Umowa na zastępstwo

Miejsce zatrudnienia
ul. Marcelińska 90, Poznań, Wielkopolskie, Polska
Kategorie:
Administracja biurowa
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • obsługiwanie kancelarii Okręgowego Inspektoratu Pracy:
  • sporządzanie i realizowanie wniosków o dokonanie zakupu produktów, usług itp. w Okręgowym Inspektoracie Pracy w Poznaniu,
  • obsługiwanie urządzeń biurowych tj. centrali telefonicznej, skanera, kserokopiarki i drukarki.
  • prowadzenie oraz obsługa składów chronologicznych przesyłek w kancelarii OIP,
  • realizowanie zamówień na dostawy, usługi wynikające z podpisanych umów w ramach udzielonych zamówień publicznych,
  • potwierdzanie zwrotnych poświadczeń odbioru korespondencji wychodzącej i przekazywanie ich urzędnikowi poczty,
  • przyjmowanie korespondencji wpływającej za pośrednictwem operatora pocztowego, dostarczanej osobiście, za pośrednictwem poczty elektronicznej – e-mail, oraz ePUAP i rejestrowanie jej w systemie elektronicznego obiegu dokumentów (SEOD) zgodnie z Instrukcją Kancelaryjną,
Wymagania (oczekiwane)
  • wykształcenie : wyższe,
  • brak wymagań, co do stażu pracy.
Wymagania (mile widziane)
  • doświadczenie w pracy w kancelarii lub sekretariacie,
  • co najmniej roczny staż pracy na podstawie umów o pracę,
  • dobra znajomość obsługi komputera, w tym pakietów MS Office,
  • znajomość ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 2019 z późn. zm.).
  • bardzo dobra organizacja pracy, łatwość komunikacji, rzetelność, dokładność
  • umiejętność pracy w zespole,
Korzyści dla kandydata
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.
  • dofinansowanie wypoczynku, aktywności sportowo-rekreacyjnej i kulturalnej w ramach zakładowego funduszu świadczeń socjalnych,
  • dodatkowe wynagrodzenie roczne (tzw. „trzynastka”) oraz system nagród,
  • szkolenia doskonalące, możliwość uzyskania dofinansowania kosztów nauki,
  • stabilne zatrudnienie,

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj