SIMA Consulting Sp. z o.o.

Starszy Specjalista ds. optymalizacji procesów

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
Leszno, Wielkopolskie, Polska
Kategorie:
Transport / spedycja / logistyka
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • wsparcie Kierownika Działu w optymalizacji procesów logistycznych w aspekcie wydajności, kosztów, jakości oraz bezpieczeństwa, poprzez proponowanie i wdrażanie nowych rozwiązań technicznych, informatycznych oraz organizacyjnych,
  • przygotowywanie i dystrybucja raportów zgodnie z bieżącymi potrzebami Działu Operacyjnego,
  • udział w projektach działowych oraz firmowych,
  • udział w testach operacyjno-logistycznych procesów na systemach wiodących w Centrum Dystrybucyjnym,
  • weryfikacja wdrożonych zmian procesowych pod kątem przyjętych wskaźników,
Wymagania (oczekiwane)
  • znajomość systemów WMS
  • kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w Centrum Logistycznym (w zakresie optymalizacji procesów),
  • komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole,
  • odpowiedzialność, samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy,
  • doświadczenie w zarządzaniu projektami lub ich optymalizacji,
  • dobra praktyczna znajomość MS Excel,
  • zorientowanie na poszukiwanie nowych rozwiązań oraz optymalizację istniejących,
SIMA Consulting to zaufany doradca do spraw human resources. Nasz zespół tworzą specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w branży HR, którzy specjalizują się w rekrutacji kandydatów na stanowiska niskiego, średniego oraz wyższego szczebla.