Warszawski Uniwersytet Medyczny

Starszy specjalista ds. przygotowania wniosków inwestycji budowlanych, zakupów inwestycyjnych oraz remontów

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
ul. Żwirki i Wigury 81, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Kategorie:
Pozostałe oferty pracy
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • współpraca z jednostkami w przygotowaniu wymaganej dokumentacji,
  • analiza i dobór odpowiednich programów finansowania,
  • opracowywanie danych rzeczowo-finansowych do wniosków o dofinansowanie na podstawie zebranych danych od komórek merytorycznych ,
  • ocena wniosków inwestycyjnych pod kątem ustalonych kryteriów merytorycznych,
  • poszukiwanie źródeł finansowania planowanych inwestycji i remontów,
  • zbieranie potrzeb inwestycyjnych i ich aktualizacja,
  • weryfikacja zgłoszonych inwestycji pod kątem spełnienia warunków formalnych,
  • przygotowywanie prezentacji w zakresie zewnętrznych źródeł finansowania,
  • monitorowanie procesu realizacji prowadzonych inwestycji i remontów dofinansowanych ze źródeł zewnętrznych,
  • opracowywanie części opisowej wniosków o dofinansowanie na podstawie danych zebranych od komórek merytorycznych,
  • opracowywanie kalendarza aplikowania o środki zewnętrzne na planowane do realizacji inwestycje i remonty,
  • opracowanie rozliczeń i sprawozdań z realizacji zadań inwestycyjnych i remontowych dofinansowanych ze źródeł zewnętrznych,
  • przygotowywanie dokumentów w obszarach związanych z pozyskiwaniem środków.
Wymagania (oczekiwane)
  • znajomość przepisów ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce,
  • doświadczenie we współpracy z instytucjami zarządzającymi środkami dotacyjnymi,
  • staż pracy minimum 3 letni, w tym doświadczenie: w obszarze opracowywania wniosków projektowych w celu pozyskiwania finansowania ze środków publicznych o charakterze inwestycyjnym; w rozliczaniu projektów inwestycyjnych w ramach środków publicznych,
  • doświadczenie w obszarze nadzoru realizowanych projektów,
  • znajomość rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 2 grudnia 2010 r. w sprawie szczegółowego sposobu i trybu finansowania inwestycji z budżetu państwa,
  • znajomość przepisów ustawy o finansach publicznych,
  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: ekonomia, finanse, zarządzanie i administracja,
  • biegła znajomość przepisów i procedur aplikacyjnych związanych z funduszami UE,
  • znajomość rozporządzenia Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 14 marca 2019 r.
  • w sprawie przyznawania, rozliczania i przekazywania środków finansowych na realizację inwestycji związanych z kształceniem oraz działalnością naukową.
Korzyści dla kandydata
  • dofinansowanie wypoczynku
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie.
  • dostęp do nowoczesnego centrum sportowo-rehabilitacyjnego,
  • możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego w środowisku akademickim,
  • inne świadczenia socjalne z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych,
  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę na prestiżowej warszawskiej uczelni medycznej,
  • systemy premiowe oraz trzynastą pensję,
  • ruchomy czas pracy,
  • dofinansowanie do wakacji oraz zajęć sportowo-rekreacyjnych dla Ciebie i Twoich dzieci,
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie zajęć sportowych

Warszawski Uniwersytet Medyczny to jedna z największych uczelni medycznych w Polsce i prężny ośrodek badawczy.

Bazę badawczo-dydaktyczną WUM stanowią największe warszawskie szpitale. Uczelnia konsekwentnie stawia na rozwój własnej infrastruktury, czego potwierdzeniem są sztandarowe obiekty powstałe w ostatnich latach - Szpital Pediatryczny i Centrum Sportowo-Rehabilitacyjne oraz Uniwersyteckie Centrum Stomatologii.