EFL

Starszy Specjalista ds. Raportowania i Analiz

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Typ pracy:
Praca hybrydowa
Kategorie:
Administracja biurowa
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • przygotowywanie i utrzymywanie cyklicznych raportów operacyjnych i analiz
  • samodzielne projektowanie i opracowywanie na podstawie ogólnych wytycznych systemów raportowania, raportów, zestawień, analiz
  • organizowanie źródeł danych dla realizowanego raportowania
  • wprowadzanie modyfikacji do istniejących raportów, a także definiowanie mierników
  • przygotowywanie raportów ad-hoc obejmujących poszczególne obszary w ramach funkcjonowania spółki
  • przygotowywanie cyklicznych informacji zarządczych w formie prezentacji i opracowywanie analiz
Wymagania (oczekiwane)
  • znasz język angielski
  • jesteś osobą samodzielną w realizacji powierzonych zadań oraz dobrze zorganizowaną w pracy
  • umiesz obsługiwać komputer, w szczególności pakiet MS Office
  • posiadasz min. 3 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku w zakresie raportowania i analiz
  • znasz branżę motoryzacyjną oraz specyfikę rynku samochodów osobowych
  • możesz pracować hybrydowo - zarówno zdalnie jak i w nowoczesnym biurze,
  • Program Wellbeing
  • czeka na Ciebie platforma rozwoju osobistego, a w sytuacjach kryzysowych możesz liczyć na wsparcie psychologa,
  • strefa relaksu
  • wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system premiowy za Twoje wyniki w pracy oraz organizacji,
  • dajemy możliwość angażowania się społecznie - możesz korzystać z 5 pełnopłatnych dni i przeznaczyć je na działania społeczne, a także brać udział w naszych akcjach CSR-owych,
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie wypoczynku
  • parking dla pracowników
  • firmowa drużyna sportowa
  • możliwość pracy zdalnej
  • spotkania integracyjne
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • preferencyjne pożyczki
  • gry wideo w pracy
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w renomowanej firmie, istniejącej na rynku od ponad 32 lat,
  • platforma rozwoju osobistego
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość wymiany doświadczeń w ramach międzynarodowej Grupy Crédit Agricole, której jesteśmy częścią,
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • platforma do nauki języków obcych
  • inicjatywy dobroczynne
  • oferujemy pracę w miejscu, w którym możesz być sobą bez względu na wiek, płeć, stopień sprawności czy jakąkolwiek inną cechę.
  • program rekomendacji pracowników
  • Business casual dress code
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • zadbamy o Twój dobrostan – możesz brać udział w programie well-beingowym Be_well_at_EFL,
  • proponujemy szkolenia i programy rozwojowe, aby Twoja kariera zawodowa szła na przód,

Chcesz pracować w Grupie EFL? Jesteśmy na rynku już ponad 32 lata. Zaczynaliśmy od leasingu, a dziś jesteśmy dostawcą kompleksowych rozwiązań finansowych, m.in.: leasingu, pożyczki, ubezpieczeń, najmu i faktoringu. W sumie zatrudniamy ok. 1000 osób. Nasze spółki działają w Centrali we Wrocławiu, Warszawie oraz 26 oddziałach w całej Polsce. Możesz pracować w jednej z naszych spółek: EFL, EFL Finance, Carefleet, Eurofactor czy Truck Care. Niezależnie od miejsca pracy, wszyscy kierujemy się tymi samymi wartościami w biznesie i pracy – odpowiedzialnością, szacunkiem i satysfakcją klienta. Od ponad 20 lat należymy do jednej z największych grup finansowych Crédit Agricole, co daje bezpieczeństwo zatrudnienia, jak i nieustannego rozwoju.

U nas poczujesz dobrą atmosferę i będziesz doceniany – wdrożyliśmy program feedback’owy, możesz być też wyróżniony w naszym firmowym plebiscycie. To prestiż i fajna nagroda ;)

Jesteśmy odpowiedzialni społecznie – nie powstydzisz się naszej oferty, która wspiera neutralność węglową i możesz brać udział w akcjach CSR.

Do dyspozycji mamy nowoczesne biura, nie tylko do pracy, ale także relaksu w ciągu dnia i spotkań z kolegami i koleżankami.

Czekamy na Ciebie!