Colliers Poland Sp. z o.o.

Starszy Specjalista / Starsza Specjalistka ds. Finansowych / Dział Zarządzania Nieruchomościami

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

ul. plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 3, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Praca stacjonarna
Praca hybrydowa
Kategorie:
Finanse / księgowość
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Zarządzanie umowami najmu
  • Przygotowanie dokumentacji finansowej dla Działu Zarządzania Nieruchomościami
  • Kontakt i współpraca z działami księgowości klientów (e-maile, spotkania itp.)
  • Wspieranie osób zespołu finansowego w codziennej pracy
  • Wystawianie i wysyłanie faktur do najemców
  • Nadzorowanie procesu zbierania zabezpieczeń od najemców
  • Wprowadzanie danych finansowych do praca na systemie
  • Prezentowanie standardów Colliers w zakresie zarządzania nieruchomościami
  • Udział w przygotowywaniu budżetów dla zarządzanych nieruchomości
  • Przygotowywanie raportów finansowych: wewnętrznych (dla działu) i zewnętrznych (dla klientów)
  • Rozliczanie opłat eksploatacyjnych dla zarządzanych nieruchomości
  • Szkolenie pracowników działu finansowego
  • Nadzór nad procesem obiegu faktur, akceptacji oraz płatności faktur kosztowych
  • Udział i Nadzór nad pracami zespołów projektowych w ramach działu Zarządzania Nieruchomościami, szukanie nowych rozwiązań w zakresie automatyzacji, usprawnianie procesów w dziale
  • Udział w spotkaniach z Klientami
Wymagania (oczekiwane)
  • Dobra organizacja pracy własnej, samodzielność
  • Nastawienie na rozwiązywanie problemów i szukanie rozwiązań
  • Wykształcenie wyższe (mile widziane uzyskane na kierunkach ekonomicznych)
  • Preferowane doświadczenie na analogicznym stanowisku min. 3 lata
  • Bardzo dobra obsługa komputera i pakietu MS Office - w szczególności Excel
  • Znajomość procesów finansowych, doświadczenie w branży nieruchomości będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość języka angielskiego na bardzo dobrym poziomie (w mowie i w piśmie)
Wymagania (mile widziane)
  • Znasz narzędzie PowerBI
  • Tworzenie analiz, wizualizacji, raportów i dashboard'ów dla różnych linii biznesowych w Colliers
  • Projektowanie i wdrażanie automatyzacji w procesach biznesowych i analitycznych
Korzyści dla kandydata
  • przyjazna atmosfera
  • Pracę w jednym z najlepszych zespołów zarządzających nieruchomościami
  • kawa / herbata
  • inicjatywy dobroczynne
  • Opiekę medyczną z pełną rehabilitacją, Pakiet MyBenefit, dodatkowe dni wolne dla rodziców (6 dni rocznie), dostęp do platformy szkoleniowej
  • prywatna opieka medyczna
  • Pracę w firmie, która dba o zrównoważony rozwój
  • opieka psychologiczna
  • Akademia ESG
  • dodatkowe dni wolne dla rodziców (6 dni rocznie)
  • szkolenia i kursy
  • strefa relaksu
  • firmowa biblioteka
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • Pracę w firmie z tytułami: Najlepszy Pracodawca 2017 oraz 2019 przyznawanego przez Kincentric (dawniej AON) oraz Inwestor w Kapitał Ludzki 2019, 2021, 2022 oraz 2023.
  • Jasno określone ścieżki kariery, program szkoleń dopasowanych do realnych potrzeb

Colliers Poland Sp. z o.o. jest globalną firmą doradczą działającą w obszarze rynku nieruchomości komercyjnych. Posiada biura w 69 krajach, w których zatrudnia 12 000 pracowników. Oferuje pełen zakres usług podmiotom związanym z rynkiem nieruchomości. W Polsce Colliers działa od 1997 roku i posiada biura w całym kraju. Firma została uhonorowana wieloma prestiżowymi nagrodami przyznanymi m.in. w konkursach: Eurobuild, CIJ Journal, CEE Quality Awards, International Property Awards, Outsourcing Stars oraz Gazele Biznesu.

Colliers jest członkiem koalicji Przyjazna Rekrutacja, a w 2017 i 2019 r. spółka otrzymała tytuł Najlepszego Pracodawcy przyznawany przez niezależną firmę Kincentric (dawniej AON) oraz Inwestor w Kapitał Ludzki w 2019, 2021, 2022 i 2023 r.

Colliers w Polsce jest również partnerem Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Organizacja w swojej strategii kładzie nacisk m. in. na kryteria ESG, przez co podejmuje szereg inicjatyw środowiskowych, społecznych oraz z obszaru ładu korporacyjnego.