Wamtechnik Sp. z o.o.

Starszy Specjalista/Inspektor ds. BHP i ESG

ul. Techniczna 2, Piaseczno (powiat gryfiński), Mazowieckie, Polska
Kategorie:
Produkcja
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Współpraca z kierownictwem firmy w celu opracowywania strategii związanych z BHP i ESG
  • Zapewnienie wsparcia merytorycznego w zakresie BHP i ppoż oraz popularyzacja treści związanych z bezpieczeństwem pracy oraz zrównoważonym rozwojem dla całej organizacji
  • Udział w kontrolach PIP, Sanepid, PSP, audytach bezpieczeństwa, audytach certyfikacyjnych oraz audytach klientów
  • Wykonywanie audytów i inspekcji w celu identyfikacji zagrożeń oraz zakłóceń w obszarze BHP i ESG
  • Przygotowywanie i aktualizowanie dokumentacji związanej z bezpieczeństwem i higieną pracy oraz z zagadnieniami zrównoważonego rozwoju
  • Wdrażanie nowych rozwiązań i inicjatyw mających na celu poprawę standardów BHP i ESG w firmie
  • Monitorowanie i raportowanie wskaźników związanych z bezpieczeństwem i zrównoważonym rozwojem
  • Realizacja zadań w zakresie BHP zgodnie z wymaganiami przepisów prawnych w sprawie służby bezpieczeństwa
  • Przeprowadzanie postępowania powypadkowego
  • Współpraca z firmą doradczą w zakresie poprawy bezpieczeństwa pracy
  • Organizowanie szkoleń dla pracowników w zakresie BHP i ESG
  • Monitorowanie i kontrola zgodności działań firmy z przepisami BHP oraz zasadami ESG
Wymagania (mile widziane)
  • Wyższe wykształcenie w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy lub ukończone studia podyplomowe w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy ( z rocznym stażem w służbie BHP)
  • Znajomość przepisów z zakresu prawa pracy
  • Doświadczenie w raportowaniu i przeprowadzaniu złożonych analiz danych.
  • Silne umiejętności komunikacyjne i prezentacyjne, z umiejętnością skutecznego komunikowania się z interesariuszami na wszystkich poziomach oraz przekazywania wiedzy i szkolenia
  • Aktualne szkolenie okresowe dla służb BHP
  • Znajomość regulacji ESG i wymogów dotyczących raportowania.
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację, min. B1
  • Zainteresowania rozwojem w obszarze ESG oraz BHP
  • Nastawienie na realizację celów
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej – min. 2 lata
  • Znajomość przepisów BHP i PPOŻ oraz umiejętność stosowania ich w praktyce
Korzyści dla kandydata
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • program emerytalny
  • program rekomendacji pracowników
  • elastyczny czas pracy
  • szkolenia językowe i atrakcyjny system świadczeń dodatkowych.
  • preferencyjne pożyczki
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności oraz zaangażowania,
  • dofinansowanie usług turystycznych
  • ubezpieczenie na życie
  • prywatna opieka medyczna
  • firmowa biblioteka
  • paczki świąteczne
  • ryczałt na paliwo
  • spotkania integracyjne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • możliwość nabycia i rozszerzenia wiedzy,

Jesteśmy jednym z czołowych assemblerów baterii na rynku europejskim. Posiadamy ponad 30 letnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji dedykowanych pakietów bateryjnych i akumulatorowych.

Nasze wartości to otwartość, zwinność i odpowiedzialność.

Jeśli je podzielasz to zapraszamy do naszego zespołu.

Jak się u nas pracuje?

realny wpływ na produkt i możliwość realizacji własnych pomysłów

praca w interdyscyplinarnych zespołach

praca zarówno z światowymi korporacjami jak i startupami

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj