Biedronka (Jeronimo Martins Polska S.A.)

Starszy Sprzedawca – Kasjer I Obozowa 16

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Wynagrodzenie
5 050,00 PLN Brutto
Miesięcznie Umowa o pracę
Miejsce zatrudnienia
ul. Obozowa 16, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Praca stacjonarna
Typ pracownika:
Pracownik fizyczny
Kategorie:
Kasjer / ekspedient
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • Wykładanie towaru oraz dbanie o właściwy sposób ekspozycji.
  • Profesjonalna obsługa Klienta przy kasie fiskalnej i na sali sprzedaży.
  • Praca z kolektorem oraz systemem SAP.
  • Przygotowywanie i umieszczanie prawidłowych oznaczeń cenowych.
  • Samodzielne prowadzenie zmiany, bądź w obecności Kierownika Sklepu od kilku do kilkunastu dni w miesiącu, poprzez organizację pracy zespołu, wyjaśnianie reklamacji z klientami sieci, przyjmowanie i kontrolę dostaw.
  • Zapewnienie standardów czystości i jakości w sklepie oraz jego obrębie.
  • Zamawianie pieczywa oraz przygotowanie sklepu do inwentaryzacji.
Wymagania (oczekiwane)
  • Nastawienie na współpracę.
  • Chęć do nauki i rozwoju.
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz do pracy fizycznej.
  • Doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta.
  • Zaangażowanie, rzetelność i nastawienie na realizację celów.
Wymagania (mile widziane)
Doświadczenie w organizowaniu pracy zespołu.
Korzyści dla kandydata
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • Konkurencyjne wynagrodzenie, premie miesięcznie, podwyżki stażowe.
  • program emerytalny
  • Profesjonalne wdrożenie i wsparcie.
  • regularne badania profilaktyczne
  • Wynagrodzenie podstawowe 5050 zł brutto + system premiowy.
  • Dostęp do platformy rozwojowej ”EduAkcja” 24h na dobę z każdego urządzenia.
  • Możliwość dopasowania wymiaru etatu do Twoich potrzeb, w zależności od aktualnych możliwości kadrowych sklepu.
  • Bonus finansowy za polecenie znajomego do pracy.
  • Możliwości rozwoju i awansu w strukturach firmy.
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • e-kody na zakupy w Biedronce i Hebe
  • wyprawka szkolna
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • wyprawka dla dziecka
  • Pakiet szkoleniowy dostosowany do wskazanego stanowiska.
  • paczki świąteczne
  • prywatna opieka medyczna
  • Najszerszy na rynku pakiet programów socjalnych oraz benefitów dla Ciebie i Twojej rodziny,
  • Umowę o pracę bez okresu próbnego.
Ponad 3500 sklepów oraz 17 centrów dystrybucyjnych i kilkanaście biur, zlokalizowanych w całej Polsce. To właśnie Biedronka – największy pracodawca w Polsce, który od 29 lat z sukcesem działa na polskim rynku, gwarantując swoim pracownikom stabilność zatrudnienia, możliwości rozwoju w strukturach firmy oraz bogaty pakiet programów socjalnych i benefitów. Zostań częścią naszego zespołu, miej wpływ na doświadczenia zakupowe milionów klientów w Polsce i przekonaj się, że Twoja praca ma znaczenie. #Codziennie.