Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu

Starszy/a Księgowy/a

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
ul. Fredry 10, Poznań, Wielkopolskie, Polska
Kategorie:
Finanse / księgowość
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • kompleksowe rozliczanie i uzgadnianie stanu rozrachunków
  • tworzenie zestawień i analiz przy pomocy MS Excel
  • raportowanie dla instytucji zewnętrznych (GUS)
  • przygotowanie raportów w systemie finansowo-księgowym UMP
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych
  • realizację obowiązków wynikających z wewnętrznych procedur UMP
  • ewidencję rozrachunków ze studentami w dedykowanym programie UMP i uzgadnianie stanów do systemu finansowo-księgowego
  • wystawianie i dekretację faktur sprzedaży w systemie finansowo księgowym
  • udział w procesie zamknięcia miesiąca i roku
Wymagania (oczekiwane)
  • umiejętność pracy w zespole, zdolności komunikacyjne i interpersonalne
  • dokładność i systematyczność w wykonywaniu swoich obowiązków
  • wykształcenie wyższe lub średnie ekonomiczne (preferowane Finanse i Rachunkowość)
  • znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza MS Excel)
  • wiedza z zakresu przepisów podatkowych
  • znajomość przepisów prawa o szkolnictwie wyższym będzie dodatkowym atutem
Korzyści dla kandydata
  • Multisport
  • możliwość zdobycia wiedzy i doświadczenia zawodowego w sektorze publicznym
  • brak dress code’u
  • pakiet świadczeń socjalnych
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • ubezpieczenie na życie
  • pracę w zespole księgowych z długoletnim stażem
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • wdrożenie w obowiązki
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • preferencyjne pożyczki
  • dofinansowanie wypoczynku

Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu jest jedną z wiodących uczelni medycznych w Polsce, która na przestrzeni kilkudziesięciu lat wniosła znaczący wkład w rozwój polskiej nauki i medycyny. Na jej obecną pozycję miał wpływ nie tylko wysoki poziom kształcenia - poparty osiągnięciami naukowymi kadry akademickiej, ale przede wszystkim ponad osiemdziesięcioletnia tradycja, która narodziła się wraz z powstaniem Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Poznańskiego, w kwietniu 1920 roku.

Uniwersytet Medyczny w Poznaniu wraz z zapleczem sześciu szpitali klinicznych jest prężną i dynamiczną Uczelnią. Jego rozwój oparty jest na nowoczesnej bazie naukowej i dydaktycznej, na największej spośród wszystkich medycznych szkół wyższych w kraju liczbie kierunków i specjalności oraz na licznej kadrze - ponad 1000 nauczycieli akademickich, w tym około 300 z tytułem profesora.