TUI Group

Stażysta w dziale HR

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Wynagrodzenie

Wynagrodzenie do ustalenia - Umowa zlecenie

Miejsce zatrudnienia
ul. Wołoska 22A, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Kategorie:
Administracja biurowa
Inne:
Część etatu
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • Jesteśmy małym, ale prężnie działającym zespołem dwóch uśmiechniętych dziewczyn😊 Głównie zajmujemy się miękką stroną HR czyli rekrutacją, administracją szkoleniami i employer brandingiem.
  • Stażysta w dziale HR poszukiwany !
  • Szukamy osoby entuzjastycznie nastawionej, z poczuciem humoru, chcącej zdobyć wiedzę i doświadczenie w szeroko pojętym HR-e.
Wymagania (oczekiwane)
  • Chcesz pogodzić studia i zdobywanie doświadczenia ?
  • Jeśli odpowiedziałeś/łaś na powyższe pytania pozytywnie to oznacza, że szukamy właśnie Ciebie!
  • Lubisz pracę z ludźmi ?
  • Nie boisz się rozmawiać z ludźmi przez telefon ?
  • Jesteś dokładny/na, systematyczny/na i posiadasz dobrą organizację własnej pracy?
  • Płynnie posługujesz się językiem angielskim ? (poradzisz sobie z tłumaczeniami)
  • Potrafisz pracować samodzielnie i nie boisz się podejmować odpowiedzialności za powierzone zadania?
  • Twoja dyspozycyjność to min 30h w tygodniu?
Korzyści dla kandydata
  • Elastyczny czas pracy
  • Miejsce pracy: Centrala TUI w Warszawie
  • kawa / herbata
  • możliwość pracy zdalnej
  • Możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia w obszarze HR-u
  • elastyczny czas pracy
  • Płatny staż w oparciu o umowę zlecenie
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
Międzynarodowy koncern turystyczny TUI jest liderem na europejskim rynku turystycznym. Od ponad 40 lat organizujemy wyjątkowe wakacje i sukcesywnie zyskujemy zaufanie milionów Klientów na całym świecie.