H&M Logistics

Super User / Specjalista ds. Systemu

ul. Logistyczna 8, Chlebnia (powiat grodziski), Mazowieckie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Kategorie:
Transport / spedycja / logistyka
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Monitorowanie procesów oraz zgłaszanie incydentów
  • Kontrolowanie bieżących działań w celu poprawy procesów logistycznych
  • Proponowanie usprawnień systemu poprzez change request
  • Prowadzenie analiz systemowych i wydajnościowych w systemie SAP EWM
  • Odnajdywanie oraz wyjaśnianie nieprawidłowości w działaniu systemów komputerowych oraz procesów na podstawie posiadanych danych
  • Współpraca z innymi działami oraz operatorami zewnętrznymi przy rozwiązywaniu problemów z systemami komputerowymi - w szczególności SAP
  • Zapewnienie najwyższej jakości pracy systemów magazynowych ERP (SAP WM, EWM)
  • Tworzenie raportów i wspieranie inicjatyw ukierunkowanych na rozwój systemów komputerowych oraz narzędzi analitycznych - w szczególności EXCEL
Wymagania (mile widziane)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz w wybrane weekendy
  • Nastawienie na współpracę i wspieranie członków zespołu na każdym szczeblu
  • Wyszukiwanie i proponowanie nowych rozwiązań logistycznych.
  • Minimum 1 rok doświadczenia w pracy z systemami magazynowymi WMS
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel oraz narzędzi pozwalających na analizę danych
  • Umiejętność analizowania i rozwiązywania problemów
  • Znajomość sytemu SAP WM/EWM
  • Zaangażowanie i umiejętności komunikacyjne
Korzyści dla kandydata
  • prywatna opieka medyczna
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • wyprawka szkolna
  • Prywatna opieka medyczna w LuxMed - pakiet rozszerzony 100% płatny przez pracodawcę
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • Świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • Ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie do obiadów
  • ubezpieczenie na życie
  • Posiłek w miejscu pracy za kwotę 3,50 zł - obiad dwudaniowy
  • Pakiet sportowo – rekreacyjny
  • Umowa o pracę oraz stabilność zatrudnienia
  • program emerytalny
  • parking dla pracowników
  • Rabat -25% na zakupy w sklepach Grupy H&M i Online dla Ciebie i bliskiej Ci osoby
  • Dostęp do platformy oferującej naukę języków obcych dla Ciebie i bliskiej Ci osoby- 100% płatny przez pracodawcę

Praca w tak dynamicznej, szybko zmieniającej się branży wymaga od nas wszystkich nastawienia na przyszłość, zaangażowania i elastyczności. Jeśli szukasz przygody, w H&M Logistics znajdziesz ciekawą podróż #AdventuresOfHMLogistics.

W związku z rozbudową struktury, poszukujemy energicznych i pełnych pasji kandydatów na stanowisko: SUPER USERA

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj