HRK SA

Supply Chain Expert / Ekspert ds. Łańcucha Dostaw

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
Warszawa, Mazowieckie, Polska
Typ pracy:
Praca hybrydowa
Kategorie:
Transport / spedycja / logistyka
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Koordynacja działań związanych z realizacją zamówień, zapewnienie terminowości dostaw oraz odpowiedniej jakości produktów.
  • Współpraca z innymi działami w celu optymalizacji procesów realizacji zamówień.
  • Zarządzanie codziennymi operacjami związanymi z łańcuchem dostaw.
  • Rozwiązywanie ewentualnych problemów związanych z realizacją zamówień, w tym opóźnień w dostawach, błędów w zamówieniach, itp.
  • Monitorowanie wskaźników wydajności i opracowywanie strategii doskonalenia procesów.
  • Optymalizacja procesów logistycznych.
Wymagania (oczekiwane)
  • Znajomość narzędzi i technik optymalizacji procesów logistycznych.
  • Umiejętność pracy w zespole oraz doskonałe umiejętności komunikacyjne.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2.
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki związane z logistyką, zarządzaniem operacyjnym lub pokrewnymi).
  • Doświadczenie zawodowe w obszarze zarządzania łańcuchem dostaw (2-lata).
  • Umiejętność podejmowania decyzji w warunkach dużego natężenia pracy.
  • Atrakcyjny pakiet benefitów oraz możliwość pracy w przyjaznym środowisku.
  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • dofinansowanie nauki języków
  • Możliwość rozwoju zawodowego i uczestnictwa w projektach o zasięgu międzynarodowym.