Link2work Sp. z o.o.

Team leader - elektryk przemysłowy

Miejsce zatrudnienia
Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Kategorie:
Budowa / remonty
Praca za granicą
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • współpraca z innymi działami firmy
  • organizacja i nadzór nad pracami elektrycznymi na terenie zakładów przemysłowych
  • pomoc w identyfikowaniu i rozwiązywaniu problemów technicznych
  • dbanie o bezpieczeństwo pracowników i instalacji
  • koordynacja pracy zespołu elektryków
  • monitorowanie postępów prac oraz raportowanie wyników przełożonym, informowanie o ewentualnych opóźnieniach lub problemach w realizacji zadań
  • prowadzenie dokumentacji dotyczącej przeprowadzonych prac
Wymagania (mile widziane)
  • wykształcenie średnie elektryczne lub elektromechaniczne
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • kilkuletnie doświadczenie jako team leader w obszarze budownictwa przemysłowego
  • umiejętność czytania planów technicznych
  • prawo jazdy kat. B
  • ścisłe przestrzeganie przepisów BHP
  • znajomość obsługi komputera
  • uprawnienia elektryczne
  • umiejętność pracy w zespole oraz doskonałe umiejętności komunikacyjne
  • umiejętność zarządzania czasem i zasobami w celu efektywnego realizowania zadań
Korzyści dla kandydata
  • nieodpłatny transport do pracy
  • zapewnione przez pracodawcę darmowe mieszkanie oraz pokój jednoosobowy
  • gwarantowane 40 - 60 h pracy tygodniowo
  • zatrudnienie o umowę o prace, na niemieckich warunkach bezpośrednio z pracodawcą
  • wynagrodzenie 3000€ netto/ miesiąc!
  • możliwa praca w systemie rotacyjnym (3-4 tyg pracy, tydzień urlopu)
  • pełne ubezpieczenie
  • zwrot kosztów transportu do Niemiec (opłacony bilet lotniczy, zwrot za paliwo, auto firmowe)

Link2work to firma specjalizująca się w doradztwie personalnym. W branży związanej z HR działamy nieustannie od 2008 roku. Skupiamy się na pozyskiwaniu specjalistycznego personelu, który rekrutujemy na terenie całej Polski do pracy w kraju i za granicą.

(nr cert Kraz 4570).

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj