Apleona Polska sp. z o.o.

Technik Konserwator Obiektu Elektryk / Mechanik / Automatyk

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
Sosnowiec, Śląskie, Polska
Praca stacjonarna
Typ pracownika:
Pracownik fizyczny
Kategorie:
Produkcja
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • Utrzymanie we właściwym porządku podległych urządzeń, instalacji, sieci oraz pomieszczeń,
  • Diagnozowanie awarii i usterek,
  • Bieżąca obsługa obiektu, utrzymanie w stanie gotowości eksploatacyjnej systemów i urządzeń technicznych na terenie obiektu - hali logistycznej w Sosnowcu.
  • Wykonywanie drobnych prac montażowych, naprawczych.
  • Rozwiązywanie problemów technicznych, związanych ze sprawnością działania podległych urządzeń i systemów,
Wymagania (oczekiwane)
  • Znajomość instalacji elektrycznych, elektrotechnicznych, klimatyzacyjnych, wod.-kan.,
  • Uprawnienia SEP-mile widziane,
  • Doświadczenie w dziale utrzymania ruchu mile widziane,
  • Umiejętności pracy w zespole,
  • Znajomość obsługi komputera, środowiska MS Office.
  • Szkolenia umożliwiające zdobycie nowych uprawnień finansowanych przez pracodawcę.
  • Umowę o pracę,
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • prywatna opieka medyczna
  • Dobre warunki płacowe, adekwatne do umiejętności, zaangażowania i efektów pracy,
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • program rekomendacji pracowników
  • Praca w systemie 1 zmianowym, od pon. do pt.
  • ubezpieczenie na życie
  • Pakiet socjalny (dofinansowanie do urlopów wypoczynkowych, opieka medyczna, możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego oraz karty sportowej),
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i awansu w strukturach firmy,
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku