Gi Group Poland S.A.

Technik procesu montażu

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
Siemianowice Śląskie, Śląskie, Polska
Praca stacjonarna
Typ pracownika:
Pracownik fizyczny
Kategorie:
Budowa / remonty
Pełen etat
Wakaty: 7
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • Kontrola parametrów pracy linii produkcyjnej
  • Kontrola jakości produktów
  • Podstawowe ustawienia maszyn produkcyjnych
  • Usuwanie drobnych awarii oraz podstawowa konserwacja
  • Wsparcie techniczne zmiany
  • Wymiana materiałów eksploatacyjnych używanych w produkcji
Wymagania (oczekiwane)
  • Doświadczenie w branży produkcyjnej
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • Podstawowa wiedza techniczna
  • Umiejętność ustawiania parametrów maszyn
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie czterobrygadowym
Wymagania (mile widziane)
Komunikatywna znajomość języka angielskiego
Korzyści dla kandydata
  • prywatna opieka medyczna
  • Szkolenia i możliwość rozwoju w nowoczesnej firmie
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i dodatek za pracę w systemie czterobrygadowym
  • karty przedpłacone
  • parking dla pracowników
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę zawieraną bezpośrednio z pracodawcą
  • Dofinansowanie do posiłków, karty sportowej, ubezpieczenia na życie i prywatnej opieki medycznej

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Dzięki strategicznym partnerstwom działa w 58 krajach, w tym w 31 bezpośrednio. Jest obecna w Europie, Azji, Amerykach oraz w Afryce. W Polsce agencja świadczy usługi od 2007 roku, intensywnie rozwijając działalność i zakres współpracy z biznesem, budując rynek usług HR. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu. Gi Group przygotowuje i wdraża programy szkoleniowe. Wspiera Klientów w zarządzaniu zasobami ludzkimi, doradza w obszarze polityki zatrudnienia i optymalizacji kosztów w obszarze HR.

Jesteśmy częścią Gi Group Holding, światowego ekosystemu świadczącego usługi w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi, który działa w ponad 30 krajach.

Gi Group to globalna firma rekrutacyjna, która wchodzi w skład Gi Group Holding, międzynarodowego ekosystemu oferującego usługi HR, zasięg działania obejmuje ponad 30 krajów.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: nr 2010.