MM PACKAGING POLSKA Sp. z o.o.

Technik Utrzymania Ruchu/Elektromechanik

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

ul. Elizy Orzeszkowej 5, Józefów (powiat otwocki), Mazowieckie, Polska
Kategorie:
Budowa / remonty
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Udział w przeglądach okresowych maszyn i działaniach prewencyjnych
  • Naprawa oraz stały nadzór nad sprawnością techniczną maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Serwisowanie oraz kontrola stanu technicznego
  • Utrzymanie ruchu maszyn i urządzeń oraz infrastruktury fabryki
Wymagania (oczekiwane)
  • Mile widziane: umiejętność czytania schematów elektrycznych oraz pracy z dokumentacją techniczną
  • Wiedza i umiejętności z zakresu utrzymania ruchu maszyn i urządzeń
  • Uprawnienia SEP do 1 kV
  • Gotowość w pracy w systemie 3-zmianowym
  • Wykształcenie min. średnie techniczne (elektryk, mechanik, lub pokrewne)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
Korzyści dla kandydata
  • Miłą atmosferę pracy i możliwości rozwoju.
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • spotkania integracyjne
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowę o pracę
  • Pakiet benefitów (karta Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie)
  • prywatna opieka medyczna
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych (wczasy pod gruszą, świadczenie świąteczne i inne)
  • Miesięczny system premiowy

MM Packaging Polska w Józefowie jest wiodącym producentem opakowań dla rynków Premium & Personal Care oraz najwyższej jakości opakowań dla artykułów spożywczych. Bieżące inwestycje w najnowsze technologie i zautomatyzowane procesy produkcyjne charakteryzują wysoką efektywność zakładu.

MM Packaging Polska produkuje w technice offsetowej konwencjonalnej i UV. Bogate technologiczne wyposażenie zakładu gwarantuje wysoką elastyczność produkcji i krótkie terminy dla międzynarodowych klientów z branż Food, Non-Food, Premium & Personal Care.