Brembo Poland Sp. z o.o.

Technik w dziale Utrzymania Ruchu

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

ul. Walentego Roździeńskiego 13, Dąbrowa Górnicza, Śląskie, Polska
Praca stacjonarna
Typ pracownika:
Pracownik fizyczny
Kategorie:
Budowa / remonty
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • współpracujesz z doświadczonymi mechanikami oraz zewnętrznymi firmami serwisowymi
  • realizujesz okresowe przeglądy
  • wykonujesz naprawy interwencyjne i prewencyjne
  • jesteś jednym z kilku specjalistów mechaników w ramach brygady
  • serwisujesz maszyny i urządzenia produkcyjne
  • planujesz i zamawiasz części, których potrzebujesz
Wymagania (oczekiwane)
  • podstawowa umiejętność czytania dokumentacji technicznej, rysunków technicznych i schematów hydraulicznych
  • wykształcenie średnie techniczne, np. mechanik / elektryk
  • doświadczenie na stanowisku związanym z naprawą/serwisem
Wymagania (mile widziane)
  • zainteresowanie tematami mechaniki, hydrauliki lub pneumatyki
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych lub gotowość do nauki
  • uprawnienia SEP, spawalnicze lub gotowość do nauki
Korzyści dla kandydata
  • • karty Multisport dla pracownika oraz członków rodziny
  • Kiedy Ty będziesz dbać o nasz park maszynowy, my zadbamy o Ciebie… Motywacyjny system wynagrodzeń:
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • • Wdrożenie oraz opieka trenera Utrzymania Ruchu:)
  • • pensja stała zależna od umiejętności i doświadczenia
  • preferencyjne pożyczki
  • • prywatna opieka medyczna
  • firmowa drużyna sportowa
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • • możliwość korzystania z kasy zapomogowo-pożyczkowej
  • • premie miesięczne
  • ubezpieczenie na życie
  • • coroczny system podwyżek
  • • bony żywnościowe, bony i paczki świąteczne
  • Stabilne zatrudnienie:
  • • system nagród KAIZEN
  • Dodatkowe benefity:
  • • bezpośrednie zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat bez okresu próbnego
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie nauki języków
  • paczki świąteczne
  • prywatna opieka medyczna
  • napoje
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • • program wdrożeniowy realizowany przez Trenera Wewnętrznego
  • • premie roczne
  • • dofinansowanie do kolonii dla dzieci
  • • wczasy pod gruszą
  • • darmowy przewóz pracowniczy (z kierunków: Katowice, Tychy, Sosnowiec, Olkusz, Sławniów, Zawiercie, Jaworzno, Częstochowa, Lelów, Myszków, Siemianowice Śląskie, Czeladź, Będzin)
  • • ubezpieczenie grupowe
  • • sekcje sportowe
  • dofinansowanie wakacji dzieci

Nazywamy się Brembo i jesteśmy liderem na rynku międzynarodowym w dziedzinie produkcji tarcz, zacisków i kompletnych układów hamulcowych. Dzięki unikatowemu know-how, jesteśmy w stanie zadbać o potrzeby globalnego rynku, począwszy od najpopularniejszych pojazdów europejskich, amerykańskich i japońskich, a kończąc na produktach dla najbardziej prestiżowych i ekskluzywnych marek.

Najwyższy poziom technologiczny i niezawodność produktów Brembo są wynikiem zintegrowanego procesu produkcyjnego, który obejmuje każdą fazę: od badań, tworzenia prototypów, rozwoju i testowania po odlewanie i obróbkę skrawaniem.

W Polsce pracujemy w trzech lokalizacjach. Dąbrowa Górnicza zajmuje się odlewaniem tarcz hamulcowych oraz ich obrabianiem w nowoczesnym parku maszynowym. W Częstochowie produkujemy zaciski. Zakład w Niepołomicach specjalizuje się w piastach.