Grupa VIRTU

Technolog w Dziale Badań i Rozwoju

Miejsce zatrudnienia
ul. Łośnicka 35, Zawiercie, Śląskie, Polska
Kategorie:
Pozostałe oferty pracy
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Doskonalenie istniejących już receptur oraz technologii produkcji.
  • Przeprowadzanie testów, analiz sensorycznych i ocen.
  • Śledzenie trendów i nowinek technologicznych na rynku dań gotowych.
  • Nadzór nad procesem technologicznym.
  • Tworzenie raportów, zestawień i analiz z zakresu nowych projektów.
  • Opracowywanie receptur, smaku i wyglądu.
  • Koncepcyjne opracowywanie produktów wytwarzanych przez Virtu.
  • Sprawdzanie działań konkurencji.
  • Ocenianie surowców i półproduktów wykorzystywanych w procesie produkcji.
  • Przygotowywanie prób technologicznych oraz paneli degustacyjnych.
  • Badanie potrzeb konsumenckich.
  • Wdrażanie nowych produktów na halę produkcyjną.
  • Administrowanie dokumentacją technologiczną i prawidłowe archiwizowanie.
  • Współtworzenie wewnętrznych procedur.
Wymagania (mile widziane)
  • Szkolenia i certyfikaty: HACCP, audytor wewnętrzny.
  • Jesteś kreatywny i otwarty na eksperymentowanie.
  • Znasz język angielski min. na poziomie B1.
  • Interesujesz się obszarem innowacji technologicznych w zakresie żywności.
  • Masz doświadczenie w firmie produkcyjnej o profilu żywnościowym min. 1 rok.
  • W pracy cechuje cię dokładność i skupienie na szczegółach.
  • Od co najmniej roku pracujesz na podobnym stanowisku w jednostce badawczej w Dziale R&D, Dziale Technologii lub Dziale Jakości.
  • Masz prawo jazdy kat. B.
  • Swobodnie poruszasz się w programach pakietu Office.
  • IFS, BRC.
  • Śledzisz nowinki żywnościowe.
  • Posiadasz wykształcenie wyższe kierunkowe- technologia żywności, inżynieria żywności, chemia spożywcza lub pokrewne.
Korzyści dla kandydata
  • Pakiet sportowy Medicover
  • Program rekomendacji pracowników
  • Parking dla pracowników.
  • Pakiet Prywatnej opieki medycznej Medicover
  • Program rekomendacji pracowników.
  • Rozwój kompetencji- szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, możliwość pozyskiwania wiedzy i umiejętności od Specjalistów zatrudnionych w Virtu z zakresu technologii żywności, z zakresu jakości, z zakresu procesu produkcyjnego.
  • Gwarantowany Harmonogram Szkolenia dostosowany do wymogów stanowiska.
  • System poleceń pracowników (2000 brutto).
  • Wsparcie mentora.
  • Premia świąteczna
  • Samodzielne zadania i wyzwania zawodowe (możliwość realnego wpływu na rozwój firmy i produktu).
  • Spotkania integracyjne
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej.
  • Kawę / herbatę.
  • Zniżki na produkty firmowe.
  • Oferujemy wsparcie w relokacji - Virtu zapewnia mieszkanie służbowe.
  • Wsparcie doświadczonych pracowników na etapie wdrażania.
  • Prywatne ubezpieczenie na życie.
  • Zniżki na firmowe produkty
  • Parking samochodowy i rowerowy
  • Stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem w swojej branży.
  • Ubezpieczenie na życie

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj