Decathlon sp. z o.o.

Transport Manager

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
Warszawa, Mazowieckie, Polska
Kategorie:
Transport / spedycja / logistyka
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Gwarantowanie przestrzegania budżetu i kontrola kosztów,
  • Organizacja transportu lokalnego i międzynarodowego ( eksport ),
  • Zbudowanie i wdrożenie Strategii Transportowej z wewnętrznymi i zewnętrznymi partnerami,
  • Prowadzenie negocjacji transportowych,
  • Zabezpieczenie wszystkich aktywności transportowych,
  • Planowanie sezonu transportowego,
  • Zapewnienie wiarygodnych danych w wewnętrznych systemach IT.
  • Udział w projektach międzynarodowych,
  • Konfiguracja i optymalizacja operacji z dostawcami logistycznymi,
Wymagania (oczekiwane)
  • Samodzielność w działaniu,
  • Orientacja na cel.
  • Wykształcenie z zakresu logistyki lub ekonomii,
  • Umiejętności zarządzania projektami,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Umiejętności negocjacyjne,
Wymagania (mile widziane)
Licencja spedycyjna
  • Pracę w firmie, która została wybrana przez magazyn Forbes najlepszym pracodawcą w Polsce,
  • Możliwość wielopoziomowego rozwoju, udział w projektach międzynarodowych,
  • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia i umiejętności,
  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny
  • program emerytalny
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • elastyczny czas pracy
  • prywatna opieka medyczna
  • Integracje drużynowe w środowisku sportowym.
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat,
  • Proces integracji z indywidualnym coachem,
  • Pracę w dynamicznym międzynarodowym zespole,
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • karty przedpłacone
  • ubezpieczenie na życie

Decathlon to sieć sklepów na całym świecie. Pełna sportu, Marek Pasji i innowacji. Naszym Użytkownikom oferujemy atrakcyjne ceny, wysokiej jakości porady oraz serwis.

Niezmiennie od ponad 40 lat sensem naszego istnienia oraz impulsem do podejmowania działań przez naszych Pracowników jest „umożliwienie jak największej liczbie osób czerpania radości i korzyści wynikających z uprawiania sportu”.

Polska jest startegicznym krajem dla Produkcji Decathlon. Rozwijając naszą działalność potrzebujemy zbudować „Dream Team”, który sprosta wszystkim wyzwaniom.

Możesz stać się jego częścią!