Santander Leasing S.A.

Vendorski doardca leasingowy / Vendorska doradczyni leasingowa

Wynagrodzenie

Wynagrodzenie do ustalenia - Umowa na zastępstwo

Miejsce zatrudnienia
Zielona Góra, Lubuskie, Polska
Typ pracy:
Praca hybrydowa
Kategorie:
Obsługa klienta
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • aktywne pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych
  • budowanie wizerunku firmy jako uniwersalnego dostawcy usług finansowych
  • wspieranie regionalnych działań pro-sprzedażowych dla Klientów
  • nawiązywanie współpracy z dostawcami środków trwałych
  • realizowanie celów sprzedażowych w Twoim regionie
Wymagania (mile widziane)
  • komunikatywność i łatwość nawiązywania relacji z Klientami
  • chęć rozwoju w jednej z największych firm leasingowych w Polsce
  • ukierunkowanie na realizację wyznaczonych celów
  • doświadczenie w realizacji działań sprzedażowych (mile widziane w sprzedaży u producentów, dostawców, dealerów pojazdów, maszyn czy urządzeń)
  • prawo jazdy kat. B
Korzyści dla kandydata
  • elastyczny czas pracy
  • dobrą atmosferę w miejscu pracy
  • prywatna opieka medyczna
  • pakiet praktycznych umiejętności, których Cię nauczymy, z obszarów w których jesteśmy ekspertami
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • pakiet świadczeń pozapłacowych (m.in. dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej, nauki języków obcych i karty sportowej, dostęp do systemu kafeteryjnego)
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • niezbędne narzędzia pracy
  • preferencyjne pożyczki
  • dofinansowanie nauki języków
  • wynagrodzenie wraz z systemem motywacyjnym adekwatnym do osiąganych wyników
  • ubezpieczenie na życie
  • umowę agencyjną
  • pracę w jednej z największych grup finansowych w Europie i na świecie
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • spotkania integracyjne
  • inicjatywy dobroczynne

Santander Leasing (dawniej BZ WBK Leasing), firma będąca wieloletnim liderem finansowania maszyn i urządzeń, znajduje się w ścisłej czołówce firm leasingowych. Jako uniwersalny leasingodawca oferuje finansowanie szerokiej gamy środków trwałych Klientom z sektora małych i średnich firm oraz Klientom korporacyjnym. Głównym akcjonariuszem Santander Leasing S.A. jest Santander Bank Polska S.A., jeden z największych banków komercyjnych w Polsce, należący do Grupy Santander.

Już dziś odwiedź naszą stronę internetową, dowiedz się więcej i przekonaj Nas, że właśnie CIEBIE SZUKAMY.

www.santanderleasing.pl

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj