TVN Warner Bros. Discovery

Wydawca / Wydawczyni Mediów Społecznościowych tvn24.pl

Miejsce zatrudnienia
ul. Wiertnicza 166, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Kategorie:
Fotografia i produkcja filmowa
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • realizowanie strategii komunikacji portali i programów telewizyjnych w mediach społecznościowych
  • prowadzenie profili na różnych platformach społecznościowych
  • udział w kolegiach redakcyjnych
  • publikowanie postów, grafik i materiałów wideo przygotowanych samodzielnie lub we współpracy z innymi dziennikarzami TVN24
  • planowanie i realizacja kampanii w mediach społecznościowych wraz z analizą wyników i raportowaniem
Wymagania (mile widziane)
  • umiejętność współpracy z zespołem rozproszonym
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • orientacja w bieżących wydarzeniach oraz wiedza o sytuacji społeczno-politycznej w Polsce i na świecie
  • umiejętność pracy w szybkim tempie i pod presją czasu
  • doskonała znajomość języka polskiego
  • doświadczenie w pracy dziennikarskiej w redakcjach newsowych
Korzyści dla kandydata
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • brak dress code’u
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • działania CSR: akcje wolontaryjne, inicjatywy ekologiczne i społeczne
  • możliwość pracy zdalnej
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie do platformy streamingowej
  • prywatna opieka medyczna
  • inicjatywy na rzecz równowagi między życiem zawodowym a prywatnym: platforma wellbeing, joga, masaże, webinaria edukacyjne, Program Wsparcia Pracowników, wewnętrzne inicjatywy w obszarze mediowym, cykliczne pokazy filmowe w biurowej sali kinowej
  • nieformalny strój biznesowy
  • dofinansowanie nauki języków
  • darmowy dostęp do platformy player.pl i HBO Max
  • program emerytalny
  • szkolenia i rozwój: platforma szkoleniowa, dofinansowanie lekcji języka angielskiego, Employee Resource Groups - grupy pracownicze, spotkania online z ekspertami
  • umowę o pracę,
  • pakiet świadczeń: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, platforma kafeteryjna MyBenefit (dofinansowanie do karty sportowej), fundusz świadczeń socjalnych, programy emerytalne, platforma uznaniowa, program poleceń pracowniczych
  • program rekomendacji pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • ubezpieczenie na życie
  • inicjatywy dobroczynne
  • zniżki na firmowe produkty i usługi

TVN Grupa Warner Bros. Discovery to czołowy nadawca telewizyjny w Polsce, należący do wiodącego globalnego koncernu mediowego Discovery, którego programy od wielu lat informują, inspirują i bawią widzów na całym świecie.

W ofercie TVN Grupa Warner Bros. Discovery znajdują się aktualnie 24 kanały telewizyjne, w tym stacje ogólnodostępne oraz portfolio płatne – factualowe, lifestyle’owe, informacyjne, sportowe i filmowe.

TVN Grupa Warner Bros. Discovery posiada również bogatą ofertę produktów online, m.in. Player – jeden z najpopularniejszych serwisów OTT w Polsce zawierający kanały na żywo oraz programy na żądanie.

Do nadawcy należy także TVN Media, jedno z wiodących biur sprzedaży reklam w Polsce. TVN łączy strategiczne partnerstwo z Grupą CANAL+, operatorem czołowej platformy cyfrowej w Polsce.

Nasza firma to jednak przede wszystkim ludzie. Pracuje oraz współpracuje z nami ponad 4 tysiące profesjonalistów i najlepszych ekspertów w swoim fachu, którzy każdego dnia rozwijają się w różnorodnych obszarach, takich jak: Program i Produkcja, Programy Informacyjne, Nowe Media, Sprzedaż i Marketing, Technologia i Technika, Biznes i Administracja oraz Finanse.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj