Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu

Zastępca Kierownika Sekcji Utrzymania Obiektów

Miejsce zatrudnienia
ul. Rokietnicka 7, Poznań, Wielkopolskie, Polska
Kategorie:
Administracja biurowa
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • zarządzanie pracą zespołu pracowników m.in. porządkowych, portierów
  • współpraca z pozostałymi działami
  • nadzór nad optymalizacją kosztów
  • ewidencja środków czystości, maszyn zakupów niezbędnych do pracy sekcji
  • zarządzanie dokumentacją pracowników
  • szkolenie oraz wprowadzanie na stanowisko nowych pracowników
  • dbanie o wysoką jakość i prawidłową realizację zadań
  • koordynowanie prac porządkowych na podległych obiektach Uczelni
Wymagania (oczekiwane)
  • co najmniej 3 - 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku lub zarządzanie wieloosobowym zespołem
  • wykształcenie minimum średnie
  • doświadczenie w zarządzaniu pracownikami w sektorze usług utrzymania czystości
  • umiejętności interpersonalne oraz kierowania zespołem
  • pakiet świadczeń socjalnych (kartę uprawniającą do zakupu usług sportowo-kulturalnych, dofinansowanie do wypoczynku i inne)
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • umowę o pracę
  • brak dress code’u
  • Multisport
  • możliwość rozwoju i zdobywania doświadczeń
  • ubezpieczenie na życie
  • preferencyjne pożyczki
  • dofinansowanie wypoczynku
  • 13sta pensja
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • stabilne zatrudnienie w Uczelni publicznej z ponad 100-letnią historią

Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu jest jedną z wiodących uczelni medycznych w Polsce, która na przestrzeni kilkudziesięciu lat wniosła znaczący wkład w rozwój polskiej nauki i medycyny. Na jej obecną pozycję miał wpływ nie tylko wysoki poziom kształcenia - poparty osiągnięciami naukowymi kadry akademickiej, ale przede wszystkim ponad osiemdziesięcioletnia tradycja, która narodziła się wraz z powstaniem Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Poznańskiego, w kwietniu 1920 roku.

Uniwersytet Medyczny w Poznaniu wraz z zapleczem sześciu szpitali klinicznych jest prężną i dynamiczną Uczelnią. Jego rozwój oparty jest na nowoczesnej bazie naukowej i dydaktycznej, na największej spośród wszystkich medycznych szkół wyższych w kraju liczbie kierunków i specjalności oraz na licznej kadrze - ponad 1000 nauczycieli akademickich, w tym około 300 z tytułem profesora.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj