PROMAG S.A. - rozwiązania intralogistyczne

Asystent IT ds. Wsparcia Użytkowników

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
ul. Romana Maya 11, Poznań, Wielkopolskie, Polska
Kategorie:
IT i telekomunikacja
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • Instalacja stacji roboczych oraz urządzeń peryferyjnych
  • Monitorowanie pracy infrastruktury sieciowej i serwerowej
  • Instalacja, konfiguracja i serwis sprzętu informatycznego
  • Zapewnienie bezpieczeństwa systemu informatycznego
  • Wsparcie użytkowników w bieżącej pracy w środowisku komputerowym
Wymagania (oczekiwane)
  • Umiejętność konfigurowania, konserwacji oraz naprawy stanowisk komputerowych oraz elementów sieci LAN
  • Komunikatywność, umiejętności pracy w zespole
  • Znajomość oprogramowania biurowego i systemów operacyjnych Microsoft Windows
  • Umiejętności diagnozowania i usuwania problemów w bieżącej pracy ze sprzętem komputerowym
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na czytanie dokumentacji technicznej
  • Prawo jazdy kat. B
  • Samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy oraz zaangażowanie
  • Znajomość budowy komputera
Korzyści dla kandydata
  • Umowę o pracę, stabilizację zatrudnienia
  • Dofinansowanie do posiłków w kantynie firmowej
  • Ubezpieczenie z funduszem emerytalnym (warunek: umowa na czas nieokreślony, min. 2 lata stażu w firmie)
  • Ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • Pracę w firmie będącej liderem na rynku w swojej branży
  • Wyjazd integracyjny
  • Bony świąteczne, nagrody jubileuszowe
  • Program poleceń pracowniczych (możliwość uzyskania premii za polecenie kandydata do pracy)
  • Pracę w nowoczesnym budynku z dogodnym dojazdem, parkingiem dla aut i rowerów
  • Dofinansowanie do karty Multisport
PROMAG S.A. (www.promag.pl) to wiodący na rynku dostawca systemów magazynowych oraz sprzętu transportu wewnętrznego. Od ponad 40 lat wyznaczamy standardy polskiej logistyki wewnętrznej łącząc bogate doświadczenie z nowoczesnością stosowanych rozwiązań. W dążeniu do doskonałości, do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, aby znaleźć najbardziej korzystne rozwiązanie. Firma posiada rozwiniętą sieć sprzedaży opartą na doradztwie technicznym i obsłudze na najwyższym poziomie.