ARCHICOM S A

Doradca/Doradczyni Klienta

Miejsce zatrudnienia
ul. Ignacego Krasickiego 30/84, Kraków, Małopolskie, Polska
Kategorie:
Pozostałe oferty pracy
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Uczestniczenie w wydarzeniach branżowych, takich jak targi mieszkań.
  • Dbanie o profesjonalną obsługę klienta od początku kontaktu aż do momentu podpisania umowy sprzedaży.
  • Przeprowadzanie analiz lokalnego rynku nieruchomości i aktualnych potrzeb klientów.
  • Sprzedaż produktów dodatkowych do mieszkań, takich jak pakiety wykończeniowe i kredyty.
  • Skuteczne prowadzenie procesu sprzedaży mieszkań – będziesz pracować przy innowacyjnych projektach mieszkaniowych grupy Echo-Archicom.
Wymagania (oczekiwane)
  • Znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodą komunikację z klientami.
  • Dyspozycyjność do pracy w soboty.
  • Zaangażowanie oraz nastawienie na realizację celów i planów sprzedaży.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności budowania relacji z klientami, bardzo wysoki poziom komunikacji.
  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu sprzedaży mieszkań lub innych produktów inwestycyjnych dla klienta indywidualnego.
  • Zdolność analitycznego myślenia oraz wyciągania wniosków na podstawie danych.
  • Program emerytalny finansowany w całości przez pracodawcę (PPE).
  • Pracę w różnorodnych zespołach, gdzie doświadczenie przenika się ze świeżą wiedzą.
  • program emerytalny
  • Pracę w zgranym zespole profesjonalistów.
  • Kafeterię benefitów, w tym prywatną opiekę medyczną oraz pakiety sportowe.
  • Możliwość rozwoju kariery w prężnie rozwijającej się grupie deweloperskiej (Echo-Archicom) w Polsce.
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • dofinansowanie zajęć sportowych
Od 35 lat realizujemy marzenia o własnym mieszkaniu, a biznesowi zapewniamy przyjazne przestrzenie do pracy. Swoje korzenie mamy w studiu projektowym, gdzie od początku żywa była idea dbałości o ludzki wymiar architektury, jej współistnienie z naturą i kontekstem miejsca. We Wrocławiu zrealizowaliśmy blisko 200 obiektów, w tym osiedla wieloetapowe Olimpia Port, Planty Racławickie z designem biofilicznym czy rewitalizowane Browary Wrocławskie. Cel jest niezmienny – dostarczać mieszkańcom nowy standard mieszkania.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj