ENERGA – OPERATOR S.A.

​Dyspozytor Regionalnej Dyspozycji Mocy

Miejsce zatrudnienia
Olsztyn, Warmińsko-mazurskie, Polska
Kategorie:
Produkcja
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Podejmowanie działań w celu bezzwłocznego przywrócenia dostaw energii elektrycznej w przypadku wystąpienia awarii oraz po zakończeniu prac planowych
  • Prowadzenie ruchu urządzeń i sieci elektroenergetycznej, monitorowanie pracy zabezpieczeń, automatyki i łączności, wykonywanie czynności łączeniowych na wybranych elementach sieci WN, SN i nn
  • Koordynowanie, za pośrednictwem systemów sterowania i podległego operatywnie personelu ruchowego realizacji prac planowych wykonywanych na elementach sieci elektroenergetycznej
  • Kierowanie, za pośrednictwem systemów sterowania i podległego operatywnie personelu ruchowego, likwidacją awarii oraz zakłóceń na urządzeniach będących w operatywnym kierownictwie RDM oraz ewidencjonowanie ich w obsługiwanych systemach komputerowych
  • Nadzorowanie stałych układów pracy sieci, przywracanie układów sieci po usunięciu uszkodzeń oraz po wykonaniu prac planowych
Wymagania (mile widziane)
  • Prawo jazdy kat. B
  • Skuteczność w działaniu i odpowiedzialność biznesowa
  • Znajomość przepisów prawnych oraz instrukcji związanych z pełnioną funkcją
  • Wykształcenie wyższe techniczne lub średnie techniczne o profilu elektroenergetycznym
  • Świadectwo kwalifikacyjne „E” i „D” dla urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych wytwarzających, przesyłających i zużywających energię elektryczną
  • Biegła praktyczna umiejętność obsługi pakietu MS Office
  • Nastawienie na ciągły rozwój i czerpanie z różnych perspektyw
  • Znajomość układów sieci i stacji elektroenergetycznych oraz automatyki zabezpieczeniowej
  • Umiejętność pracy w zespole i kontaktu z klientem oraz szybkiego, samodzielnego podejmowania decyzji oraz pracy pod presją czasu
Korzyści dla kandydata
  • ubezpieczenie na życie
  • wyprawka dla dziecka
  • Zróżnicowany zespół pracowników
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne zatrudnienie
  • program emerytalny
  • pakiet relokacyjny
  • Praca w firmie o strategicznym znaczeniu dla gospodarki
  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi i metod pracy
  • Wymiana wiedzy między specjalistami w grupie
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dodatkowy urlop
  • prywatna opieka medyczna
  • brak dress code’u
  • dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • paczki świąteczne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dostęp do kasy zapomogowo-pożyczkowej
  • Duży potencjał do rozwoju zawodowego
Spółka Energa Operator jest Operatorem Systemu Dystrybucyjnego (OSD). Odpowiadamy za rozwój, eksploatację, modernizację infrastruktury przesyłowej i dostarczanie odbiorcom przyłączonym do sieci energii o prawidłowych parametrach jakościowych.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj