Wojskowe Zakłady Łączności Nr 1 S.A.

Główny Specjalista w Biurze Innowacji i Rozwoju Technicznego

ul. Warszawska 22C, Zegrze Południowe (powiat legionowski), Mazowieckie, Polska
Kategorie:
IT i telekomunikacja
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Kreatywne projektowanie nowych rozwiązań technicznych,
  • Wykonywanie koncepcji i projektów technicznych w ramach prowadzonych w Spółce projektów na potrzeby Sił Zbrojnych RP, MSWiA oraz klientów cywilnych.
  • Analiza potrzeb rynkowych w zakresie produktów Spółki oraz przygotowywanie ofert dostosowanych do potrzeb klienta,
  • Identyfikacja zapotrzebowania na wyroby i produkty Spółki w tym wsparcie klientów w zakresie koncesji wyrobu,
  • Proaktywne działania w celu pozyskiwania klientów strategicznych dla Spółki,
Wymagania (oczekiwane)
  • Umiejętność pracy w grupie.
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Zdolność do samodzielnego działania,
  • Umiejętności interpersonalne z zakresu zarządzania zespołem,
  • Ukończone szkolenie i certyfikat za szkolenie z zakresu zarządzania projektami (tj. P2, ITIL, Scrum Master),
  • Doświadczenie w pracy w jednostkach wojskowych MON lub MSWiA,
  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • 3 letnie doświadczenie w pracy przy zarządzaniu projektami technicznymi,
  • Umiejętność podejmowania decyzji, rozwiązywania problemów,
  • Znajomość przepisów w ramach stanowiska,
Wymagania (mile widziane)
Doświadczenie w pracy w jednostkach wojskowych MON lub MSWiA.
  • Pakiet świadczeń socjalnych (m.in. opieka medyczna, PPE, ubezpieczenie grupowe, wczasy pod gruszą);
  • prywatna opieka medyczna
  • strefa relaksu
  • Przyjazną atmosferę pracy.
  • Ciekawe projekty w branży przemysłu obronnego;
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne
  • preferencyjne pożyczki
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Umowę o pracę;
  • ubezpieczenie na życie
  • Szkolenia w celu podnoszenia kwalifikacji;
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • program emerytalny
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • Stabilne miejsce pracy;

Wojskowe Zakłady Łączności Nr 1 S.A. to organizacja, której 90% sprzedaży stanowi produkcja mobilnych systemów łączności naziemnej i satelitarnej. Spółka oferuje również inny sprzęt, wykorzystywany na stanowiskach dowodzenia i kierowania różnych szczebli Sił Zbrojnych RP.

Jesteśmy również operatorami satelitarnymi i świadczymy usługi telekomunikacyjne w oparciu o technologie satelitarne, zarówno dla sektora rządowego, jak i prywatnego. Zespół WZŁ 1 aktualnie liczy ponad 250 osób.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj