H&M Logistics

HR Specialist Internal Communication

ul. Logistyczna 8, Chlebnia (powiat grodziski), Mazowieckie, Polska
Kategorie:
HR
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Przygotowywanie analiz, raportów, prezentacji
  • Rozliczanie faktur kosztowych (podróże służbowe, usługi firm zewnętrznych)
  • Zarządzanie komunikacją wewnętrzną w firmie (przygotowywanie, redagowanie i publikowanie komunikatów i materiałów wewnętrznych)
  • Współpraca z dostawcami zewnętrznymi
  • Przygotowywanie zapytań ofertowych oraz analiza ofert od usługodawców
  • Ścisła współpraca ze wszystkimi działami w firmie
  • Wsparcie kadry zarządzającej w codziennych obowiązkach
  • Koordynacja prac administracyjno-biurowych
  • Organizowanie i koordynowanie eventów, projektów i wydarzeń tematycznych
Wymagania (mile widziane)
  • Płynna znajomość języka polskiego w mowie i piśmie
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Dobra znajomość pakietu Microsoft Office
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w Dziale HR
  • Zdolności organizacyjne oraz samodzielność w realizacji zadań
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
Korzyści dla kandydata
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • Dostęp do platformy oferującej naukę języków obcych dla Ciebie i bliskiej Ci osoby- 100% płatny przez pracodawcę
  • ubezpieczenie na życie
  • Umowa o pracę oraz stabilność zatrudnienia
  • program emerytalny
  • Posiłek w miejscu pracy za kwotę 3,50 zł - obiad dwudaniowy
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • Prywatna opieka medyczna w LuxMed - pakiet rozszerzony 100% płatny przez pracodawcę
  • Pakiet sportowo – rekreacyjny
  • dofinansowanie do obiadów
  • Ubezpieczenie na życie
  • prywatna opieka medyczna
  • Rabat -25% na zakupy w sklepach Grupy H&M i Online dla Ciebie i bliskiej Ci osoby
  • parking dla pracowników
  • nauka języków obcych
  • dofinansowanie wypoczynku

Jako jedna z największych firm odzieżowych na świecie, H&M oferuje nieograniczone możliwości rozwoju zawodowego. Wierzymy w potencjał naszych pracowników, dlatego wspieramy każdego, kto chce podejmować nowe wyzwania.

W H&M oferujemy dynamiczne, wciąż zmieniające się środowisko pracy. Możesz mieć pewność, że u nas nie będziesz się nudzić. Jeśli szukasz przygody, w H&M Logistics znajdziesz ciekawą podróż.

#AdventuresOfHMLogistics

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj