Eaton Truck Components Sp. z o.o.

Inżynier technolog

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

ul. 30 Stycznia 55, Tczew (powiat tczewski), Pomorskie, Polska
Kategorie:
Produkcja
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Prowadzenie szkoleń dla pracowników.
  • Analiza wyników z procesu pod kątem ich usprawnień, poprawy bezpieczeństwa i jakości oraz optymalizacji kosztów.
  • Redukowanie kosztów poprzez prowadzone projekty oszczędnościowe.
  • Nadzór nad dokumentacją technologiczną i procesem - inicjowanie i wdrażanie zmian procesu.
  • Ciągłą analizę procesów w oparciu o PFMEA w powierzonym obszarze, aktualizację instrukcji stanowiskowych w celu optymalizacji i standaryzacji procesu.
  • Współuczestnictwo w procesie powstawania nowego produktu.
  • Promowanie i wdrażanie kultury opartej na ciągłym doskonaleniu (CI).
  • Wykorzystywanie narzędzi Lean Manufacturing w celu redukcji odpadów oraz dostarczenia produktu w pełni spełniającego oczekiwania klienta.
  • Ciągły rozwój oraz utrzymywanie procesów na poziomie efektywnym kosztowo, zgodnie z dobrymi praktykami Eaton.
  • Przygotowanie dokumentacji technologicznej: karty instrukcyjne, PFMEA, karty standaryzacji pracy, instrukcje przezbrajania, plany ustawień.
  • Stosowanie narzędzi Six Sigma w celu poprawy jakości produktu oraz procesu.
Wymagania (oczekiwane)
  • Podstawowa wiedzą w tematyce procesów montażowych.
  • Umiejętność posługiwania się oprogramowaniem MS Office, MiniTab, MS Visio.
  • 1 - 2 lata doświadczenia w firmie produkcyjnej w obszarze technologicznym.
  • Dobre zdolności interpersonalne i komunikacyjne.
  • Znajomość narzędzi jakościowych – SPC, FMEA.
  • Wykształcenie inżynierskie wyższe (Mechanika, Budowa Maszyn lub pokrewne).
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego oraz używania programu Auto CAD.
  • Znajomość narzędzi LEAN – 5S, VSM, KAIZEN.
  • Dobra znajomość języka angielskiego.
  • Umiejętność rozwiązywania problemów – znajomość zasad 8D, A3,
Korzyści dla kandydata
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • spotkania integracyjne
  • parking dla pracowników
  • kawa / herbata
  • dofinansowanie nauki języków
  • program emerytalny
  • program rekomendacji pracowników
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna

Eaton Corporation jest producentem szerokiej gamy produktów z branż zarządzania energią (automotive, trucks, hydraulics, aerospace, electric). Posiadamy ponad stuletnie doświadczenie i jesteśmy globalnym liderem w dziedzinie produktów i usług związanych z systemami kontroli i dystrybucji mocy, zasilaniem awaryjnym oraz automatyką przemysłową; komponentów hydraulicznych; paliwa lotniczego; systemów hydraulicznych i pneumatycznych wojskowego i cywilnego zastosowania; a także systemów zwiększających osiągi, ekonomiczne zużycie paliwa i bezpieczeństwo w samochodach osobowych

i ciężarówkach. W 2012 roku Eaton połączył się z Cooper Industries. Obecnie zatrudniamy około 100.000 osób i sprzedajemy produkty w ponad 175 krajach. W Polsce Eaton obecny jest od 1997 roku. Nasze zakłady produkujące części do samochodów osobowych i ciężarowych zlokalizowane są w Bielsku-Białej

i Tczewie, w Gdańsku natomiast znajduje się główne biuro sprzedaży komponentów kontroli i dystrybucji energii elektrycznej.

Więcej informacji na stronie www.eaton.com