Scanmed S.A.

Kierownik ds. Dokumentacji Medycznej

Wynagrodzenie do ustalenia - B2B

Miejsce zatrudnienia
Warszawa, Mazowieckie, Polska
Typ pracy:
Praca hybrydowa
Kategorie:
Administracja biurowa
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Ocena ryzyka w podległym obszarze,
  • Planowanie i koordynowanie procesu rozwoju kompetencji podległego zespołu,
  • Ścisła współpraca w zakresie wykonywanych obowiązków między innymi z bezpośrednim przełożonym, Działem IT, pracownikami innych komórek organizacyjnych i placówek medycznych.
  • Planowanie i nadzorowanie realizacji projektów dotyczących elektronicznej dokumentacji medycznej,
  • Opiniowanie i tworzenie procedur dotyczących dokumentacji medycznej,
  • Prowadzenie szkoleń pracowników medycznych w zakresie dokumentacji medycznej,
  • Doskonalenie wzorów oraz standaryzacja dokumentacji medycznej,
  • Koordynowanie audytów wewnętrznych oceniających jakość prowadzonej dokumentacji medycznej w placówkach Grupy Scanmed,
  • Nadzorowanie procesu doskonalenia obiegu dokumentacji medycznej,
  • Organizowanie i nadzorowanie pracy zespołu ds. dokumentacji medycznej,
  • Wdrażanie nowych przepisów prawnych w zakresie dokumentacji medycznej,
Wymagania (mile widziane)
  • Prawo jazdy.
  • Kompetencje z zakresu zarządzania zespołem,
  • Umiejętności w zakresie zarządzania projektami,
  • Certyfikat audytora wewnętrznego systemu zarządzania jakością.
  • Gotowość do podróży służbowych,
  • Doskonałe umiejętności organizacji pracy własnej oraz podległego zespołu, a także decyzyjność,
  • Wykształcenie wyższe, mile widziane kierunki: Prawo, Administracja, Zdrowie Publiczne, Statystyka lub pokrewne,
  • Umiejętność myślenia systemowego oraz samodzielność w działaniu,
  • Znajomość obsługi programu Kamsoft,
  • Co najmniej roczne doświadczenie na stanowisku kierowniczym o podobnym zakresie obowiązków, na przykład w sekretariacie medycznym, w biurze audytu i kontroli instytucji publicznych, w dziale audytu i kontroli wewnętrznej lub pokrewne,
  • Znajomość przepisów prawa związanych z dokumentacją medyczną, ochroną danych osobowych oraz znajomość wymogów NFZ i MZ w zakresie dokumentacji medycznej, a także biegłość w ich interpretacji,
  • Umiejętności komunikacyjne, asertywność, a także nastawienie na współpracę w różnorodnym i rozproszonym zespole pracowników medycznych i administracyjnych,
  • Pakiet benefitów pozapłacowych uzależniony od wybranej formy umowy,
  • Dużą samodzielność w działaniu oraz realny wpływ na rozwój biznesu poprzez udział w angażujących projektach wdrożeniowych,
  • ubezpieczenie na życie
  • Pracę hybrydową – oferujemy możliwość pracy z jednego z naszych biur zlokalizowanych w Krakowie (al. 29 listopada 20) lub w Warszawie (ul. Stefana Okrzei 1a),
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w dofinansowanych szkoleniach i kursach,
  • elastyczny czas pracy
  • Stabilne zatrudnienie w jednej z największych firm świadczących usługi w sektorze ochrony zdrowia, o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Wsparcie w okresie wdrożenia i szkolenia wewnętrzne,
  • Indywidualnie dopasowaną formę i warunki współpracy,
Grupa Scanmed świadczy kompleksowe usługi medyczne w zakresie opieki ambulatoryjnej, specjalistycznej, diagnostyki i leczenia szpitalnego. Jest obecna w ponad 40 lokalizacjach w całej Polsce. Prowadzi trzy wielospecjalistyczne szpitale – św. Rafała w Krakowie, Rudolfa Weigla w Blachowni, Ars Medical w Pile oraz centra medyczne ze specjalną ofertą dla środowiska akademickiego, sieć centrów kardiologicznych, a także 3 renomowane monokliniki: Gastromed w Lublinie, Sport-Klinikę w Żorach i Centrum Okulistyczne Weiss Klinik w Chorzowie.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj