Platinum Mountain Hotel & SPA

Kierownik zmiany służby pięter

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

ul. Kilińskiego 15b, Szklarska Poręba (powiat karkonoski), Dolnośląskie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Kategorie:
Hotelarstwo
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Koordynacja pracy podległego zespołu,
  • Zgłaszanie uszkodzeń i szkód do remontu lub wymiany,
  • Zapewnienie najwyższej jakości usług świadczonych przez Dział Służby Pięter,
  • Dbałość o należyty zapas środków czystości i bielizny pościelowej,
  • Ścisła współpraca z recepcją oraz działem technicznym, w zakresie bieżącej kontroli wyposażenia pokoi i ewentualnych usterek.
  • Prowadzenie ewidencji i kontroli wyposażenia pokoi,
  • Ustalanie grafików pracy,
  • Kontrola pracy pokojowych i dbałość o czystość w pokojach, jak i w częściach wspólnych obiektu (sale konferencyjne, restauracje, bary, hole, korytarze, SPA),
Wymagania (oczekiwane)
  • Rzetelność, terminowość oraz dbałość o szczegóły,
  • Samodzielność, inicjatywa i zaangażowanie w powierzone obowiązki,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Dobra organizacja pracy własnej i podległego zespołu,
  • Znajomość procedur housekeepingowych,
  • Dobra kondycja fizyczna.
  • Znajomość pakietu Office (Word, Excel),
  • Umiejętność planowania, analitycznego myślenia oraz pracy pod presją czasu,
  • W przypadku relokacji, możliwość zakwaterowania na terenie obiektu,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach działu i w strukturach hotelu oraz udziału w szkoleniach organizowanych przez hotel,
  • Zniżki do 50 % na: zabiegi w gabinetach Dr Irena Eris, pobyt w obiektach marki Górskie Resorty, korzystanie z części gastronomicznej obiektu,
  • Przyjazną atmosferę pracy w pełnym pozytywnej energii i zgranym zespole,
  • Śniadania pracownicze,
  • Ubezpieczenie grupowe,
  • Program MultiLife Extra,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o formę współpracy zgodną z Twoimi preferencjami,
  • Program Poleceń Pracowniczych,
  • Paczki świąteczne,
  • Udział w programie motywacyjnym #PlatynowaKariera, który wiąże się z szeregiem benefitów,
  • Parking dla pracowników.

Platinum Mountain Hotel & SPA to ekskluzywny Resort położony w malowniczej, górskiej miejscowości - Szklarskiej Porębie. Na kompleks składa się luksusowy Hotel 5* oraz 11 komfortowych Apartamentowców i Platinum Adults, obiekt dedykowany dla gości dorosłych 12+. Resort dysponuje blisko 150 pokojami oraz 400 apartamentami, 5 salami konferencyjnymi i oferuje swoim gościom bogatą, rodzinną infrastrukturę z kompleksem basenów, saun, siłownią oraz strefą SPA Dr Irena Eris Beauty, a także trzema restauracjami a'la carte i lobby barem.

Dołącz do naszego #platynowego zespołu, który tworzą kreatywni, energiczni i pełni pasji do hotelarstwa ludzie.