EuropaJob Sp. z o.o.

Spawacz MIG / MAG

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Wynagrodzenie

Wynagrodzenie do ustalenia - Umowa na zastępstwo

Miejsce zatrudnienia
Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Praca stacjonarna
Typ pracownika:
Pracownik fizyczny
Kategorie:
Budowa / remonty
Praca za granicą
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wakaty: 4
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • prace ślusarskie
  • spawanie elementów stali nierdzewnej
  • praca w zakładzie produkującym maszyny rolnicze, koparki, wózki widłowe
  • montaż na podstawie rysunku technicznego
  • spawanie elementów metodami MIG-MAG
Wymagania (oczekiwane)
  • co najmniej 3-letnie udokumentowane doświadczenie jako spawacz w metodzie MIG/MAG
  • możliwość wyjazdu do Francji własnym samochodem
  • dobra znajomość pracy na podstawie rysunku technicznego
  • umiejętność obsługi narzędzi ślusarskich
Wymagania (mile widziane)
mile widziane doświadczenie w pracy na terenie Francji
  • zagwarantowane i zorganizowane bezpłatne dojazdy z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy
  • zakwaterowanie opłacone przez pracodawcę
  • stały kontakt z polskim rekruterem również po rozpoczęciu zatrudnienia
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
  • zwrot kosztów za przejazd Polska – Francja
  • nadgodziny płatne o 25% i 50% więcej (duża liczba nadgodzin – praca do 48h tydzień)
  • atrakcyjna stawka godzinowa + dodatki

EuropaJOB jest młodą i dynamicznie rozwijającą się agencją zatrudnienia z siedzibą w Krakowie. Tworzy ją zespół pełnych energii profesjonalistów w zakresie doradztwa, rekrutacji i selekcji pracowników. Ich doświadczenie w całości zagadnień związanych z pośrednictwem pracy, zarówno na terenie Polski, jak i za granicą, jest gwarancją usług na najwyższym poziomie.

Specjalizujemy się w pośredniczeniu kontaktach pomiędzy polskimi kandydatami a pracodawcami z Europy Zachodniej, zwłaszcza z Niemiec i Francji. Dzięki współpracy z zagranicznymi firmami o ugruntowanej pozycji na rynku europejskim, dajemy możliwość podjęcia pracy zarówno specjalistom w swoich dziedzinach, jak i osobom dopiero wchodzącym na rynek pracy. Dlatego też niezależnie od posiadanego doświadczenia, wykształcenia czy poziomu znajomości języków obcych – warto do nas aplikować!