Verseo sp. z o.o.

Specjalista ds. Pozyskiwania Klientów

Wynagrodzenie
5 000,00 - 8 000,00 PLN Netto
Miesięcznie B2B
Miejsce zatrudnienia
ul. Węglowa 1/3, Poznań, Wielkopolskie, Polska
Typ pracy:
Praca hybrydowa
Kategorie:
Sprzedaż
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • współdziałanie z innymi zespołami firmy - będziesz blisko współpracować z zespołem Customer Success, który zajmie się obsługą Twoich klientów.
  • spotkania sprzedażowe z klientami,
  • aktywny, telefoniczny kontakt z potencjalnymi klientami (B2B) - cold calling to podstawa naszej pracy, do Twoich zadań będzie należał codzienny kontakt z potencjalnymi klientami Verseo,
  • przygotowywanie ofert dla klientów,
Wymagania (mile widziane)
  • wysokie umiejętności interpersonalne i wrodzone skille sprzedażowe :)
  • łączysz swobodę bycia z kulturą osobistą - klienci lubią z Tobą pracować,
  • potrafisz aktywnie słuchać i masz wysoki poziom empatii,
  • potrafisz efektywnie zarządzać swoim czasem i priorytetyzować zadania.
  • samodzielność w działaniu.
  • uparcie dążysz do realizacji wyznaczonych celów,
  • doświadczenie w sprzedaży telefonicznej lub bezpośredniej - wystarczą pierwsze szlify w tym aspekcie, wszystkiego nauczymy!
  • potrafisz rozmawiać i znasz sposoby na zaciekawienia rozmówcy,
Korzyści dla kandydata
  • owoce
  • 5000 - 8000 zł netto + VAT (system prowizyjny nie ma górnego limitu!)
  • Pracę w nowoczesnym Parku Technologicznym w Poznaniu.
  • Pakiet szkoleń produktowych na start
  • napoje
  • dodatkowy urlop
  • gry wideo w pracy
  • Sprecyzowane zadania i cele - zawsze wiesz, co masz robić, ale pozostawiamy Ci dużą swobodę działania i jesteśmy otwarci na Twoje pomysły.
  • elastyczny czas pracy
  • strefa relaksu
  • 30 dni płatnych dni wolnych od świadczenia usług
  • Kontrakt B2B,
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • Dostęp do uznanych na świecie narzędzi jak HubSpot, Smartlook, ABtesting, Semstorm, Senuto, Ahrefs, Screaming Frog i 20 innych narzędzi SEO/SEM z dostępem do wersji płatnej.
  • Permanentny proces nauki z najlepszymi w branży - zakończenie onboardingu nie oznacza końca nauki. Damy Ci dostęp do platformy e-learningowej, kursów, webinarów, poradników i innych materiałów szkoleniowych, a w pracy będzie pomagał Ci bardziej doświadczony opiekun. W ciągu roku weźmiesz udział w szkoleniu, które jest wyceniane na 20 000 zł.
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • firmowa biblioteka
  • inicjatywy dobroczynne

Pora dołączyć do zawodowców. Pod koniec dnia w Verseo 1+1 zawsze daje 3.

Verseo istnieje od 11 lat i zdobywa najwyższe pozycje w niezależnych rankingach największych agencji SEO/SEM w Polsce. Jesteśmy strategicznym partnerem Google w Europie Wschodniej i Centralnej. Portfel klientów, których obsługujemy w ciągu roku w ramach prowadzenia kampanii, mieści ponad 100 milionów złotych.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj