Carsmile S.A.

Specjalista ds. Zakupu Samochodów

Wynagrodzenie
7 000,00 - 10 000,00 PLN Brutto
Miesięcznie Umowa o pracę
Miejsce zatrudnienia
ul. Plac Konesera 9, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Kategorie:
Sprzedaż
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Bieżąca współpraca z zespołem sprzedaży
  • Zarządzanie podległym stockem aut i dbałość o aktualną ofertę na stronie www
  • Pozyskiwanie aut pod potrzeby zespołu sprzedażowego
  • Pozyskiwanie i utrzymywanie relacji z dealerami pojazdów
Wymagania (oczekiwane)
  • Działasz szybko, ale jednocześnie zadania wykonujesz skrupulatnie, dbającą o szczegóły i wysoką jakość wykonywanej pracy
  • Masz doświadczenie w branży automotive i sprzedaży - mile widziane doświadczenie z markami premium
  • Motoryzacja jest Twoją pasją, a o samochodach wiesz lub chciałbyś wiedzieć wszystko
  • Masz dużą determinację do tego aby realizować stawiane przed Tobą cele z nawiązką
  • Jesteś osobą zaangażowaną i masz wysokie poczucie odpowiedzialności za realizację swoich obowiązków
  • Jesteś osobą otwartą, przyjaźnie nastawioną do życia, lubiącą wyzwania i kontakt z innymi ludźmi
Korzyści dla kandydata
  • prywatna opieka medyczna
  • pakiet świadczeń – prywatna opieka medyczna Medicover oraz kartę MultiSport,
  • ubezpieczenie na życie
  • inicjatywy dobroczynne
  • pracę w nowym i ambitnym zespole – tworzymy razem zupełnie nowy projekt,
  • świetną atmosferę, brak dress code’u,
  • jasna i czytelna ścieżka kariery,
  • realny wpływ na otrzymywane wynagrodzenie, tj. podstawa + prowizja (7000- 10 000 zł brutto)
  • brak dress code’u
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • liczne konkursy
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w doskonale zlokalizowanym biurze na Placu Konesera
  • kawa / herbata
  • możliwość bardzo szybkiego awansu w ramach nowego projektu lub struktur grupy OLX – rekrutacje na stanowiska managerskie prowadzimy tylko wśród swoich najlepszych pracowników,
  • pracujemy w fajnym zespole, z fajnymi ludźmi i tylko takich poszukujemy :)
  • spotkania integracyjne
  • program rekomendacji pracowników
  • dofinansowanie usług turystycznych

Jesteśmy częścią grupy OLX - największej grupy motoryzacyjnej na świecie, która zrzesza wiodące marketplace: portale OLX i OTOMOTO.

Carsmile to rynkowy lider w zdalnej sprzedaży samochodów. Sprzedaliśmy tysiące pojazdów w formule wirtualnego salonu, w 100% zdalnie jako pierwsi w Polsce! Nasza firma to pionier calltech’u w Polsce i wdrażania najnowocześniejszych rozwiązań.

W lipcu 2021 roku powstała nowa platforma do sprzedaży aut używanych – OTOMOTO KLIK, gdzie jako pierwsi na świecie zastosowaliśmy raport diagnostyczny zabezpieczony technologią blockchain.