Amerpharma Sp. z o.o.

Specjalista/ka ds. E-Commerce

Wynagrodzenie
5 100,00 - 7 500,00 PLN Brutto
Miesięcznie Umowa o pracę
Miejsce zatrudnienia
ul. Powojowa 3, Lublin, Lubelskie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Typ pracy:
Praca hybrydowa
Kategorie:
E-commerce (handel internetowy)
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • generowanie wzrostu sprzedaży
  • aktywny, kreatywny kontakt z grafikiem (banery, materiały reklamowe),
  • raportowanie i analiza sprzedaży,
  • planowanie kampanii marketingowych i promocyjnych na sklepie, komplementarnych z działaniami działu social media,
  • analiza efektywności prowadzonych działań.
  • prowadzenie rejestru dokumentacji zakupowej,
  • kontrola stanów magazynowych, zlecanie zatowarowania sklepu,
  • ciągłe doskonalenie aukcji i strony pod SEO,