Maspex

Starszy Analityk ds. kontrolingu komercyjnego

Miejsce zatrudnienia
Warszawa, Mazowieckie, Polska
Typ pracy:
Praca hybrydowa
Kategorie:
Finanse / księgowość
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • zapewnienie dostępności raportów i analiz dotyczących planów produktowych przy użyciu Excel, SAP Business Warehouse , SAP ERP lub Power BI.
  • zapewnienie prawidłowości finansowego procesu LE i zamknięcia miesiąca w zakresie komercyjnym, weryfikacja i akceptacja rezerw A&P Brand Ownera,
  • przygotowywanie założeń dotyczących podwyżek cenowych związanych ze zmianami cena zakupu towarów, akcyzy oraz innych zmiennych rynkowych,
  • udział w audytach przeprowadzanych przez Brand Ownerów, przygotowywanie dokumentacji na potrzeby kontroli, zapewnienie wsparcia merytorycznego w zakresie finansowych aspektów prowadzenia biznesu dla Brand Managerów marek importowych,
  • ewaluacja i prezentacja zmian w kosztach i budżetach handlowych w obszarze produktów importowych,
  • konsolidacja planu wydatków komercyjnych i weryfikacja w stosunku do poziomu refundacji właścicieli marek przy zamknięciu danego okresu i planu finansowego LE/BP,
  • analiza i ewaluacja cen podczas wprowadzania nowych produktów, rekomendacje i wdrożenia zmian w cennikach i listach rabatowych we współpracy z działem GTM,
  • analiza i przedstawianie rekomendacji zmian podwyższających wartość zysku ze sprzedawanego wolumenu,
Wymagania (oczekiwane)
  • bardzo dobre umiejętności analityczne oraz komunikacyjne,
  • znajomość narzędzi Ms Office, w tym Ms Excel na poziomie bardzo dobrym,SAP, BW mile widziane,
  • znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym.
  • wykształcenie wyższe ekonomiczne,
  • minimum3 lata doświadczenia na stanowisku AnalitykaFinansowego/Komercyjnego w sektorze FMCG,
  • proaktywność oraz samodzielność w podejmowaniu decyzji,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
Korzyści dla kandydata
  • zniżki na produkty firmowe,
  • możliwość udziału w konkursach dla pracowników oraz wydarzeniach wewnątrzfirmowych,
  • ubezpieczenie na życie
  • prywatna opieka medyczna
  • praca z najbardziej znanymi markami alkoholowymi,
  • pozytywny i zgrany zespół współpracowników,
  • wyprawka szkolna
  • pakiet benefitów, w tym m.in. opieka medyczna, karta MultiSport, nauka j.angielskiego, ubezpieczenie na życie, paczki na święta, dofinasowanie do posiłków, owocowe 2 dni w tygodniu,
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • stabilność zatrudnienia w oparciu o umową o pracę w firmie – u lidera branży spożywczej,
  • dofinansowanie nauki języków
  • paczki świąteczne
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość rozwoju wewnątrz BU Spirits oraz pomiędzy pozostałymi BU Grupy,
  • karta MultiSport
  • wyprawka dla dziecka
  • wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i zaangażowania,
  • możliwość pracy zdalnej 1 dzień w tygodniu.
  • szkolenia z zakresu kompetencji miękkich oraz kontrolingu,

Każdy z naszych produktów to zasługa wspólnej pracy całego zespołu Maspex, niezależnie od działu! Tutaj doceniamy każdego pracownika, dajemy spore możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy, a przede wszystkim - tworzymy bardzo zgrany zespół.

A Ty możesz tworzyć go razem z nami!