Link2work Sp. z o.o.

Technik utrzymania ruchu – Automatyk

Miejsce zatrudnienia
Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Praca stacjonarna
Typ pracownika:
Pracownik fizyczny
Kategorie:
Budowa / remonty
Praca za granicą
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • przemysłowych zgodnie z przepisami, specyfikacjami maszyn, dokumentacją itp
  • czynny udział we wprowadzaniu nowych instalacji, procesów i nowych modeli samochodów
  • identyfikacja, naprawa lub wymiana uszkodzonych systemów lub elementów zautomatyzowanych instalacji
  • optymalizacja zautomatyzowanego zakładu produkcyjnego pod względem wydajności, jakości i niezawodności technicznej
  • godziny pracy (5:15-13:30, 13:30-21:30, 21:30-5:15)
  • praca w zespole z innymi technikami
  • praca w systemie dwuzmianowym lub na stałej zmianie nocnej
  • wykonywanie zadań związanych z konserwacją zapobiegawczą i naprawczą
  • zautomatyzowanych instalacji produkcyjnych
  • gwarancja niezbędnych szkoleń i wsparcia ze strony przełożonych
  • analizowanie i rozwiązywanie problemów związanych z nieprawidłowym działaniem w pełni
Wymagania (mile widziane)
  • doświadczenie w pracy na zautomatyzowanych liniach produkcyjnych i maszynach sterowanych PLC,
  • inicjatywa i chęć do rozwoju i poszerzania wiedzy
  • zainteresowanie automatyką, sterownikami PLC, robotyką (Simens TiA, SattLine, Profinet, CamarC3G, ABB, IRC5)
  • własny samochód
  • prawo jazdy kat. B
  • wykształcenie wyższe techniczne – dyplom z technologii energetycznych, elektromechaniki lub 7 lat doświadczenia jako technik instalacji elektrycznych, pomiarowych lub kontrolnych
  • certyfikaty zgodne z BA4 BA5 (mile widziane)
  • chęć do nauki języka niderlandzkiego (klient zapewnia kurs języka w firmie)
  • zainteresowanie najnowszymi osiągnięciami technologicznymi
  • znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym w mowie i piśmie
  • duże zdolności analityczne i umiejętność rozwiązywania problemów
  • możliwość przejścia na stały kontrakt po przepracowaniu roku
  • zatrudnienie na belgijskich warunkach bezpośrednio z pracodawcą
  • przez pierwsze 3 m-ce zakwaterowanie zapewnione i opłacone przez pracodawcę
  • warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego.
  • czeki żywieniowe w kwocie 6€ brutto/dzień
  • stołówka pracownicza – zapewnia zdrowe, pełnowartościowe pożywienie w rozsądnych cenach
  • rozwojowa ścieżka kariery
  • nadgodziny płatne 150%
  • możliwość odbywania szkoleń wewnętrznych
  • dodatek wakacyjny – w skali przepracowanego roku wyniesie 15,38 % rocznych zarobków brutto
  • miesięczne wynagrodzenie: zmiana dzienna: około 3900€, zmiana popołudniowa: ~4350€, zmiana nocna: ~4900€
  • gwarantowane 40 h pracy tygodniowo
  • stawkę od 23,80€ brutto/h
  • dodatki za pracę zmianową
  • premię roczną – w skali przepracowanego roku wyniesie 8,33 % rocznych zarobków brutto) – pod
  • ubezpieczenie zdrowotne oraz szpitalne

Link2work Sp. z o.o. to renomowana agencja rekrutacyjna, specjalizująca się w poszukiwaniu najlepszych ofert pracy w sektorach motoryzacyjnym, transportowym, przemysłowym, metalurgicznym, budowlanym i inżynieryjnym. Z 16-letnim doświadczeniem dopasowujemy kandydatów do idealnych stanowisk pracy w Belgii, Holandii, Francji i Niemczech. Zapewniamy kompleksowe wsparcie na każdym etapie rekrutacji, by nasi kandydaci mogli rozwijać swoją karierę zawodową z nami.

(nr cert Kraz 4570).

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj