Biuro Obsługi Finansowej Szkół Sp. z o.o.

Wicedyrektor Szkoły

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Inowrocław (powiat inowrocławski), Kujawsko-pomorskie, Polska
Kategorie:
Edukacja
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Współrealizacja planów ilościowych i jakościowych
  • Sprawnym, efektywnym zarządzaniem szkołą (sfera dydaktyczna, administracyjna i sprzedażowa) zgodnie z przepisami prawa oświatowego
  • Wspieraniem sekretarzy w zadaniach rekrutacyjnych i promocyjnych szkoły
  • Rekrutacją nauczycieli
  • Przygotowywaniem i nadzorem nad egzaminami organizowanymi przy współpracy z OKE
  • Organizacja procesu kształcenia w podległej placówce
  • Wspieraniem dyrektora w realizacji celów biznesowych szkoły
  • Wsparciem podległych pracowników w bieżącej działalności – sprawisz, aby ludzi byli zmotywowani, a atmosfera pracy jak najlepsza:
Wymagania (oczekiwane)
  • Potrafisz skutecznie zarządzać zespołem sprzedażowym i nauczycielskim,
  • Jesteś silnie zorientowany na zrealizowanie wyniku i pragniesz osiągnąć sukces,
  • Wykształcenie wyższe (minimum licencjat),
  • Posiadasz uprawnienie pedagogiczne – to jesteś stworzony do pracy z nami!
  • Rozumiesz cele biznesowe i potrafisz je realizować,
  • Potrafisz pracować pod presją czasu,
Korzyści dla kandydata
  • Stabilne zatrudnienie umowa o pracę na pełen etat
  • Możliwość rozwoju dzięki pakietowi szkoleń
  • Benefity pozapłacowe - ubezpieczenie grupowe, pakiet sportowy, prywatna opieka medyczna na bardzo atrakcyjnych warunkach
  • Wynagrodzenie stałe + atrakcyjny system premiowy