Pomorska Szkoła Wyższa

Wykładowca - Bezpieczeństwo Wewnętrzne

Wynagrodzenie

Wynagrodzenie do ustalenia - Umowa o pracę

Tadeusza Kościuszki 112, Starogard Gdański, Pomorskie, Polska
Typ pracy:
Praca stacjonarna
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • prowadzenie działalności naukowej,
  • inne, wynikające z profilu i charakteru jednostki.
  • udział w egzaminach końcowych studentów,
  • kształcenie i wychowywanie studentów,
Wymagania (oczekiwane)
  • posiada znaczące osiągnięcia naukowe we właściwej dyscyplinie.
  • tytuł profesora lub doktora,
  • znaczące osiągnięcia naukowe i dydaktyczne,
  • gotowość do podjęcia współpracy na 1 etacie
Wymagania (mile widziane)
Korzyści dla kandydata
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • stałe miesięczne wynagrodzenie,
  • atrakcyjne naukowo/dydaktycznie środowisko pracy.
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy,
O Firmie

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu w przycisk, zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj