E100 International Trade Sp. z o.o.

Asystent / Asystentka CEO

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
ul. Pory 78, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Typ pracy:
Praca hybrydowa
Kategorie:
Administracja biurowa
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • Znajomość języków: polski i angielski (znajomość francuskiego będzie dodatkowym atutem)
  • Zarządzanie kalendarzem i terminarzem CEO
  • Obsługa korespondencji i telefonów w języku polskim i angielskim
  • Przygotowywanie dokumentów i prezentacji
  • Planowanie podróży służbowych oraz prywatnych dla CEO
  • Koordynacja spotkań i konferencji
Wymagania (oczekiwane)
  • Doskonała organizacja pracy i umiejętność pracy pod presją czasu
  • Doskonała komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office
  • Dyspozycyjność i elastyczność w godzinach pracy
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.
Korzyści dla kandydata
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny
  • napoje
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • owoce
  • prywatna opieka medyczna
  • kawa / herbata
  • strefa relaksu
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • firmowa drużyna sportowa
  • Atrakcyjne wynagrodzeni
  • możliwość pracy zdalnej
  • spotkania integracyjne
  • paczki świąteczne
  • Pracę w dynamicznym środowisku

E100 jest międzynarodową firmą z branży kart paliwowych i usług dla transportu.

Karta paliwowa E100 to nasz główny produkt, a do niego oferujemy szereg usług dodatkowych dla transportu. Z powodzeniem działamy na rynku od ponad 20 lat. Karta otwiera dostęp do stacji paliw w 14 krajach, a w planach mamy jeszcze więcej!

Mamy 12 biur w 7 krajach a na rynku polskim tworzymy zespół już ponad 400 pracowników

Pracujemy w międzynarodowym środowisku zaangażowanych specjalistów, którzy stawiają na jakość i rozwój firmy. Cały czas się uczymy i dążymy do tego, aby rozwijać obszary, w których pracujemy na co dzień.

Dołącz do nas!