MERCOR S.A.

Asystentka / Asystent biura

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Wynagrodzenie do ustalenia - Umowa zlecenie

Miejsce zatrudnienia
Gdańsk, Pomorskie, Polska
Kategorie:
Administracja biurowa
Inne:
Część etatu
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • opisywanie faktur kosztowych,
  • bieżąca współpraca z dostawcami zewnętrznymi (art. biurowe, spożywcze etc.),
  • współpraca z działem księgowości i innymi działami w centrali Mercor.
  • organizacja podróży służbowych,
  • rejestracja korespondencji i faktur,
  • rejestracja i organizacja wizyt gości,
  • przyjmowanie i wysyłanie korespondencji firmowej oraz przesyłek kurierskich,
  • nadzór nad obiegiem dokumentów w firmie,
  • Prowadzenie sekretariatu,
Wymagania (oczekiwane)
  • bardzo dobra obsługa pakietu MS Office,
  • dobra organizacja pracy.
  • łatwość w nawiązywaniu, utrzymywaniu kontaktów interpersonalnych,
  • Dobra organizacja pracy oraz dostępność przynajmniej na 3/4 etatu,
  • wysoka kultura osobista, aktywność, energia i precyzja w realizowaniu zadań,
  • niekorporacyjną kulturę pracy, pozytywną atmosferę w firmie,
  • prywatna opieka medyczna
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • pracę, którą można połączyć ze studiami, choć nie zamykamy się na osoby chcące pracować na pełen etat,
  • dofinansowanie wypoczynku
  • samodzielność oraz odpowiedzialność za powierzone obowiązki.
  • prywatną opiekę medyczną, możliwość korzystania z pakietów sportowych Multi-sport, grupowe ubezpieczenia zdrowotne, dofinansowanie „wczasów pod gruszą”,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie,
  • pracę w zgranym zespole,
  • parking dla pracowników
  • możliwość pracy na 3/4 etatu, 7/8 lub w pełnym wymiarze godzin,
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
Grupa Mercor jest największym w Polsce i jednym z największych w Europie Środkowej podmiotów działających w branży systemów biernych zabezpieczeń przeciwpożarowych. Mcr Tech Lab, jest nową spółką w Grupie Mercor, która odpowiada za dostarczanie innowacyjnych rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa pożarowego. Wykorzystujemy technologie Internetu Rzeczy (IoT), transmisję bezprzewodową, transakcje sieci blockchain oraz tworzymy nowoczesny serwis mobilny.