TVN Warner Bros. Discovery

Business Systems Maintenance Section Manager

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
ul. Wiertnicza 166, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Typ pracy:
Praca hybrydowa
Kategorie:
IT i telekomunikacja
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Efektywne komunikowanie i egzekwowanie celów, zadań oraz merytorycznych założeń,
  • Zapewnienie wysokiej jakości usług oferowanych przez zespół w organizacji,
  • Identyfikacja i rozwijanie talentów w zespole, a także tworzenie planów rozwoju zawodowego,
  • Ocena, wybór i zarządzanie wdrażanymi systemami, narzędzi i platformami,
  • Opracowanie i wdrażenie strategii, polityk i procedur związanych z utrzymywanymi systemami,
  • Skuteczne kierowanie zespołem, motywowanie do osiągania celów i inspirowanie do doskonalenia,
  • Ciągłe dążenie do poprawy wskaźników związanych z dostępnością, wydajnością i niezawodnością systemów,
  • Zapewnienie wysokiej dostępności i niezawodności wspieranych systemów,
Wymagania (oczekiwane)
  • Co najmniej 3 lata doświadczenie na stanowisku Managera IT odpowiedzialnego za utrzymanie systemów,
  • Wiedza na temat najnowszych technologii i trendów w branży IT,
  • Znajomość środowiska AWS,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2 pozwalającym na swobodną komunikację.
  • Zdolność do myślenia strategicznego i przekładania celów biznesowych na cele technologiczne,
  • Wykształcenie wyższe, preferowane w zakresie informatycznym,
  • Doświadczenie w pracy z Docker,
  • Bardzo dobra znajomość systemów operacyjnych Linux oraz Windows,
  • Dobra znajomość narzędzi klasy Observability, CI/CD oraz automatyzujących pracę,
Korzyści dla kandydata
  • Darmowy dostęp do platformy player.pl i HBO Max
  • inicjatywy dobroczynne
  • dofinansowanie do platformy streamingowej
  • elastyczny czas pracy
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Praca w modelu hybrydowym, elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia i rozwój: platforma szkoleniowa, dofinansowanie lekcji języka angielskiego, Employee Resource Groups - grupy pracownicze, spotkania online z ekspertami
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • Pakiet świadczeń: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, platforma kafeteryjna MyBenefit (dofinansowanie do karty sportowej), fundusz świadczeń socjalnych, programy emerytalne, platforma uznaniowa, program poleceń pracowniczych
  • program emerytalny
  • parking dla pracowników
  • Dostęp do miejsc parkingowych
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • możliwość pracy zdalnej
  • Inicjatywy na rzecz równowagi między życiem zawodowym a prywatnym: platforma wellbeing, joga, masaże, webinaria edukacyjne, Program Wsparcia Pracowników, wewnętrzne inicjatywy w obszarze mediowym, cykliczne pokazy filmowe w biurowej sali kinowej
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • program rekomendacji pracowników
  • prywatna opieka medyczna
  • brak dress code’u
  • Działania CSR: akcje wolontaryjne, inicjatywy ekologiczne i społeczne
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • Nieformalny strój biznesowy
  • Umowa o pracę
O firmie

Who We Are…

When we say, “the stuff dreams are made of,” we’re not just referring to the world of wizards, dragons and superheroes, or even to the wonders of Planet Earth. Behind WBD’s vast portfolio of iconic content and beloved brands, are the storytellers bringing our characters to life, the creators bringing them to your living rooms and the dreamers creating what’s next…

From brilliant creatives, to technology trailblazers, across the globe, WBD offers career defining opportunities, thoughtfully curated benefits, and the tools to explore and grow into your best selves. Here you are supported, here you are celebrated, here you can thrive.

Company Overview

Every great story has a new beginning. We're excited to announce that Discovery and WarnerMedia have combined to become Warner Bros. Discovery. WBD is a premier global media and entertainment company offering audiences the world’s most differentiated and complete portfolio of content, brands and franchises across television, film, sports, news, streaming and gaming. We’re home to the world’s best storytellers, creating world-class products for consumers. From brilliant creatives to technology trailblazers and beyond, join us as we step into the next chapter.