FOCUS HOTELS S.A.

Kucharz

Wynagrodzenie do ustalenia - Umowa zlecenie

Miejsce zatrudnienia
ul. Złota 44, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Praca stacjonarna
Typ pracownika:
Pracownik fizyczny
Kategorie:
Gastronomia
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • Wydawanie dań w 100% zatwierdzonych przez firmę
  • Współpraca w środowisku młodych ludzi
  • Gotowanie z pasją i finezją w standardach firmy
Wymagania (mile widziane)
  • Pasja do gotowania i przekraczania oczekiwań gości
  • Udokumentowane doświadczenie na stanowisku kucharz
  • Organizacja czasu pracy w dużym ruchu restauracji
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się polskiej sieci hoteli i Restauracji
  • Zniżki na zakupy w sklepach marki QUIOSQUE
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i premie uzależnione od wyników
  • Zniżki na noclegi pracownicze oraz na usługi gastronomiczne we wszystkich hotelach sieci FOCUS HOTELS
Niewinni Czarodzieje 44 to położona w tętniącej życiem Warszawie Restauracja oferująca nowoczesną kuchnię łączącą techniki gotowania z całego świata z lokalnymi produktami. Nasz znak rozpoznawczy to dania przygotowane na japońskim grillu Hibachi który nadaje im wyjątkowy smak dzięki zastosowaniu najwyższej jakości węgla drzewnego z drewna dębowego.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj